Jartiyer giyip sokağa çıkan kadın

Jartiyer giyip sokağa çıkan kadın hakkında ne düşünürsünüz?

(Jartiyeri görünür olacak)

0|0
625

En İyi Erkek Görüşü

• Şu ülkenin tek tip zihniyetiyle yetişen nesiller, skolastik felsefelerden, hedonik düşüncelerden sıyrılın. Kim ne giymek isterse giyer, size ne? Ben çuvalla çıkmak istiyorum sokağa, sizi ilgilendirir mi? Bir başkası bikini giyip çıkar veya tesettürünü/çarşafını takınmış kadına sizin ne söz söylemeye hakkınız var?

Allah aşkına, şu giyim hastalığınızdan çıkardığım tek sonuç; milletçe gösterişe düşkünüz ki insanların dışıyla ilgileniyoruz. Halbuki içlerde ne cevher, ne zeka ve fikirler var ama kimin umurundaki? Allah bedeni, malı/mülkü ve sağlığı eşit dağıtmamıştır ama AKLI eşit ve adaletle dağıtmıştır. Bu aklı nerede kullanıyorsunuz, anlamıyorum?

3|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• ben gördüm bir kız giymişti mini kot şort giymiş yanında bir çocukla konuşuyordu, benim ilgim kıza değil etrafındaki bakan insanlaraydı, toplum benim de umurum da değil ben de çok rahatım ama insanlarla beraber yaşadığımızı unutmamak gerek, ve şunu unutmayın kızlar yanınızda erkek varken giydiğiniz kıyafet o erkeği ilgilendirir çünkü o erkek sorumlu olacaktır giydiğinizden ve yapılan hareketlerden, tek başınızaysanız her türlü tacizi göze almanız gerek çünkü toplum olarak kadınlı erkekli abazanız, evli, bekar fark etmez...

0|0
    0|0
  • Çoğu erkek isteyen istediğini giyer bize ne demiş. Bu kişileri reel de tasvir ettiğin şekilde giymiş bir kıza bakarken görmeyi çok isterim. Hiçbiri normal karşılamayacak ve direkt o.. damgası yapıştırıp acaba bana da pay düşer mi diye içinden geçirecektir. Klavye de sallamak çok kolay.

0|0
    0|0
  • Görsem şöyle irice yuvarlacık bir kâse
    Fikim onu gösterir o nereye yönelse
    Ee, biz de gidiyoruz fik nereyi gösterse
    Kendi güzergahımdan hayli uzaklaşırım..

diyordu Aşık Memo... Bende o hesap, kendi güzergahımdan hayli uzaklaşırım. :)))

0|0
    0|0
  • olmaz o kadarda değil .bakmamaya çalışırım .yakışık olmayan bir söz söylemem .çirkin bir yakıştırma yapmam .kendisi hakkında ön yargılı davranmam .ama hoş değil

0|0
    0|0
  • Erkekleri deli eder.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmüyorum istersen bikini giysin çıksın banane

1|0
    0|0
  • Sıcaklar böylr devam ederse sokağa tazyli baksırımla cıkmayı dusunuyorm,.

0|0
    0|0
  • jartiyer giymiş bir kadın olduğunu düşünürüm :p

0|0
    0|0
  • Önyargım yoktur

0|0
    0|0
  • tabiki içini bir hoş eder cinselliğin böyle görülmesi dikkatmi çeker ilgime hoşuma gider bazı duygularımı uyandırır dahada görmek isterim

0|0
    0|0
  • tecavüz ederler, ya da polis alır.

0|0
    2|0
  • ihtiyac sahibidir tüm ihtiyaçları giderildisin diye çabalıyordur

1|0
    0|0
  • beynimin düşünce bolumunun konturolleri kayboluyor sanırım, seksi ama seksi olacagım diyede kendini bir düşünce sucu objesine çevirmek gerekmez...

0|0
    0|0
  • Cesaretine hayran kalirim :D

0|0
    0|0
  • Uyku sersemi :)

0|0
    0|0
  • Jartiyer giyen hatun <3<3<3

0|0
    0|0
  • Hayat kadınıdır diye düşünürdüm şahsen.

0|0
    0|0
  • azmıştır parayla satıyordur kendini ya da seks düşkünü biridir diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • Valla onun özgüvenine hayran olurum

0|0
    0|0
  • ya hayat kadınıdır ya da canı cekiyodur derim...

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 6

• ucuz insandır

1|1
    1|1
  • niye birşey düşüniyimki banane :)

1|0
    0|0
  • Bana ne abi isterse çıplak gezsin. Kendi düşünsün. Ben mi düşücem derdine?

0|0
    0|0
  • o*uu diye düşünürüm

1|1
    1|0
  • çıkarda eve gidebilir mi acaba

0|1
    1|1
  • ateistlerin ne suçu var töbe töbe..iddialıdır, azmıştır, acil paraya ihtiyacı vardır

2|0
    1|2
Yükleniyor...