Facebook'ta beğendiklerini gizleme

Ya ben Facebook'ta birilerinin fotoğraflarını beğeniyorum, milletin anasayfasında Ayşe Fatma'nın fotoğrafını beğendi diye çıkıyor. Bunu gizlemenin bir yolu yok mu ben gizlilik ayarlarına baktım ama bulamadım öyle bir şey. Herkes görücek diye fotoğraf beğenemez oldum. Ne alaka yani niye çıkıyor ki başkalarının anasayfasında? Çıkmasın ya. Çıkmamalı.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• seçenekler bölümün yanındaki üç çizgiye tıkla, Paylaştıklarımı kimle görebilitre gel, ikinci sırada hareketler dökümüdü tıkla orda her icraatın var sadece ben yap gerekli yerleri...

1|0
    0|0
    • bu seçenekler dediğin bölüm nerde

• ya buldum da :D şimdi benim beğendiğim her şey sırayla gözüküyo orda, ayarı da herkese açık olarak ayarlanmış. ona tıklıyorum ama değiştirilmiyo o ayar

• orda sağ köşede tüm hareketlerini temizleyebilirsin hatta solda bakarsan bğenmeler yorumlar bölümünde daha fazla diyince bugüne kadar kimlerin profiline baktığın kimleri arattığın bile var. şifreni enişteye vereceksen oraları temizle sıkıntı olmasın :) diğer durum içinde zamn tünelinde kalem işaretiyle gizleyebilir beğenmeyi kaldırabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• aynen lan bir kız ayarlamaya çalışıyodum başka seksi bir kızın fotosunu beğendim o ayarlamaya çalıştığım kızın duvarında çıkmış bana yazdı saniyesinde vaay iyi kızları beğeniyoon :D diye

0|0
    0|0
  • çıkar mecbur

0|0
    0|0
  • çıkar

cayırt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çıkar engelleyemessin

0|0