Hoşlandığınız kişi ile tipi arasında kaldınızmı?

mesela kız 1.75 boyunda çocuk 1.70 boyunda siz güzel bir kızsınız fakat erkek o kadar değil ve çelişki yaşıyorsunuz ne karar verirsiniz devam edermisiniz dostmu kalırsınız samimi cevap verin aklınızdan ne geçiyorsa

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• erkek gerçktn dürüste huyu karakteri hareketleri adam gibi adamsa vazgeçmem çnkü bir insanın huyu hiç bir zaman degişmez ama güzellgi degişir Allah göstermesn bir kaza felan geçrdginde onun güzelligi gider zaten sen o oglana aşık ol en yakışıklı o görnür gözüne gönül güzellgi herşeyden önemlidir bunu unutma .

Bİr insanın güzelligine 40 günde doyarsında , huyunun güzelligine 40 yıl doyamassın böylede bir atasözmü artık mani bilemem bir söz var ...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• valla etkilenme meselesi bazı kızlar görüyorum fiziği süper ama kızın gülüşü bakışı çok donuk soğuk geliyo bazı kızlar görüyorum içimi ısıtıyo sıcak geliyo tamamen etkilenme meselesi seni etkilemiyosa fiziken devam etmesi biraz zor sanırım

1|0
    0|0
  • valla güzellerin bir hayrını görmedim bugüne kadar beni etkilemeyi başardıysa çelişki yaşamam

1|0
    0|0
  • Sen adamın karakterine mi değer verirsin yoksa dış görünüşünemi..

Bana sorarsan onun yanındayken mutlumusun seni güldürebiliyor mu seni önemli kılabiliyormu ya da sen böyle hissediyormusun?

Eğer cevabın evet se bırak boyunu tipini kendi güzelliğini kaçırma o çocugu

0|0
    0|0
    • ben kesin tip diye birşey demedimki sordum sadece biliyorum haklısın

• teşekkürler

• hoşlanıyorsam demek ki şekil önemsiz kalmış..yoksa neden başda böyle şeyler hissedilsin ?

0|0
    0|0
  • bana kalırsa, tip konusunda sıkıntı varsa, zaten bir hoşlanma yaşanmamış olmuyor

0|1
    0|0
  • aşkın engeli yoktur

0|0
    0|0
  • aşk nedensizdir abi nedeni olursa aşk olmaz neden olursa o iş çıkar ilişkişine döner

0|0
    0|0
  • yok kalmadım kalmam da :D

0|0
    0|0
  • kendimi çok zorladım. empati kurayım dedim ama olmadı ajhdskasjhd

0|0
    0|0
  • Önemli olan sevgidir.Sen sevdiğini bulduysan bunların bir önemi yoktur.

0|0
    1|0
  • cami avlusuna bırak boşver...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aşk ne boya ne kıloya ne yasa ne paraya ne mantıga bakar.aşk aşktır

0|1
    0|0
  • fındık kadar beynimle şimdi düşündüm bunu. biz hani böyle güzelliğe çok bakarız ya insanlar olarak. ne kadar gelişmişiz diye düşündüm. ya da gelişmemişiz. bu ikisi arasında kaldım. halbuki basit cevabı di'mi? bilmem. ayyyy daraldım ha dsknfdvcb

0|1
    0|1
Yükleniyor...