Böyle bir durumda ne düşünürdünüz ?

sizinle aynı düzeyde olan birisini düşünün ama siz hep temiz kaldınız ve temiz kalmak için çabaladınız o ise hep onunla bununla daldan dala giden birisi çalışarak buralara gelmişsinz o ise aileden destekle sonra siz çabalayıp sıkıntı çektiğiniz halde bir bakıyorsunuz aranızda büyük bir uçurum o çabalamadan milyarder olmuş siz çabalarınıza rağmen kendinize kıyafet bile alamıyorsunuz onu hiç kıskanmamışsınız ama gelip size özendirme yapıyor inatla hava atıyor uzaklaşamıyorsunuz çünkü akraba olmak üzeresiniz hayat boyu illa ki görüşeceksiniz ne yaprdınız

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kazancın helal olanıdır eftal olan... Ben kazancımın helal olmasına bakarım,başkasınınkine değil !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• her zaman yaptığım gibi umursamazdım her fırsatta temiz kaldığımı bunun benim için parayla pulla ölçülemeyecek bir değer olduğunu anlatırdım.

0|0
    0|0
  • milyarder misin :D ayakkabı kutusu at o anlar :D

0|0
    0|0
  • benim alın terimle bileğimin gücüyle kazandığım 3 kuruş başkasının havadan kazandığı trilyondan daha tatlıdır o yüsden etrafımda öyle insanlar olması daha iyi aslında bana kendimi daha iyi güvende hissettirir

0|0
    0|0
  • ne goruscem yaa gorussemde gorusurmus gıbı yapardım.daha once yaptım.sende yapabılırsın.cok kolay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...