Insanların sporla kandırıldığını düşünmüyor musunuz?

insanların gündemlerini neredeyse takımlar belirliyor. halbuki dünyada bir çok olay dönüyor. ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• link Kanmışa benziyorlar mı? :)

0|1
    0|0
  • Bu insanların kendileriyle alakalı istese her insan bu kadar ilgilenmez takımlarla ama bazıları da çok seviyor işte

0|1
    0|1
  • haklılık payı var az da olsa

0|1
    0|0
  • sporu severim ama fanatik olmak farklı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben önceden sıkı takip ederdim ama işten güçten takip edememeye başladım ve uzun zamandır iyice soğudum. Mutluyumda. Abuk subuk bir sektöre dönüştü şu futbol... bir kısım gerçekten ilgileniyor futbolla, diğer kısımda arkadaş ortamında vs mevzuya girebilmek için ya da bir yere ait olma içgüdüsüyle bişeyler yapıyor. algımızı dağıtmak için birebir futbol ^_^

0|1
    0|0
    • türkiyede 4 büyük var. olaylar hep bunların üzerinde. 81 büyük olsa herkes toprağını savunsa en azından abuk subuk birşeye dönmezdi futbol

• çok haklısın. ben de koyu GS taraftarıyım ama bu iş maç bitince biter. dikkat edersen gündemin yoğun olduğu haftalarda hakemler inanılmaz hatalar yapıyor. gündemi değiştiriyorlar.

0|1
    0|0
    • anlamadığım şey bir takımı, partiyi, ürünü kendininmişcesine ya da maddi manevi kazanç sağlıyormuşcasına savunmak neder?

• spor spor için yapılır herşeyin yeri zamanı farklıdır

0|1
    0|0
  • çArşı bu kategoriye girmiyor

0|1
    0|0
  • yok la öyle bişeyy

0|1
    0|0
  • banu avar geldi kaçın arkadaşlar canını seven kaçsınnnnnnnn

cayırt

0|1
    0|0
  • makarnayla kandırıldığını düşünüyorum. gerçi mal olmayan kanmaz ama yapcak birşey yok lasdhkljahdas

0|1
    0|0
Yükleniyor...