Otobüs söförüne selam vermek.Selamlaşma alışkanlığınız var mı ?

jwin1903
Günümüzde yozlaşmaya uğramış hareketlerimizden biride selamlaşma.Özellikle büyük şehirlerde.Babanız dedeniz hiç görmediği biriyle selam alıp verir ama gençlerde bu pek yaygın değil.Konuyu bu kadar geniş tutmak istemiyorum.Otobüs şöförlerine selam verir misiniz ? Özellikle şehir içi (iett,belediye otobüsü,turex) otobüs şöförlerine selam verir misiniz ? Adamların işi gerçekten zor tüm gün o otobüsün içindeler ve kalabalığın içinde yalnız kalıyorlar.Eğer selam vermeyenlerden seniz bir kere bir deneyin.Bak nasılda mutlu oluyor adam.

Otobüse bindiğiniz de şöföre selam verir misiniz ?

Otobüs söförüne selam vermek.Selamlaşma alışkanlığınız var mı ?