Aradığını bulamayanlar, yoklukta olanlar :)

Bi türlü işte o adam diyebilceğim birisini bulamadım. 18 yaşıma geldim çıkmadı öyle biri. Gelenler hep arıza, üşütük. Güzelde kızım valla yazık mı olcak ne :( Var mı aradığını bulamayan bahtsız kimseler ? :D

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• vaarr .. beenn.. çokmu inceliyorum nedir... sevgililerim hep güzel kızlar ama ben derinlemesine inceliyorum, ailesi yetişme tarzı falan ... düşünsene arabamdaki k.atatürk çıkartmasına laf edecek benim sevgilim ya da karım heee? boşanma sebebi... zor kısaca bende arıyorum işte ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Daha yasin genc aradigin birisini bulursun.İnsallah aradigin birisi gibi gözüküpte sonradan bozulmayan birisi olur.

Endiselenme :)

1|0
    0|0
  • Amcan yaşında birisi olarak ben de bulamadım yeğen :)

1|0
    0|0
  • tam buldum dedim ama yanılmışım çok hasar verici oldu şimdide kaldım öyle sap gibi inanmıyorum güvenmiyorum kapılamıyorum kimseye ama sen daha çok gençsin

1|0
    0|0
  • Ne aradığını bilmek te güzel bişey deneme tahtası gibi insanları kullanıpta aha işte bu benim sevdiğim kişi demek kolay olsa gerek zor olan seçmeden mi bulmak evet ben öyle yapıyorum seçemedim henüz :/

1|0
    0|0
  • Ben 27 yim hala bulamadım. şimdiden dert etme bence :)

1|0
    0|0
  • ben 31 oldum bulamadım da sana ne oluyor:))

1|0
    0|0
    • haha :) ama erkeklerde yaş sorunu yok yahu kızın yaşı 30 u geçince tamam artık evde kalmış damgası yiyor

• olemı ınsallah ole olur:)

• benım bulduguma ınandıgım bırı var ama o bunu bılmıyo :D

1|0
    0|0
  • ben 20 oldum daha bulamadım.. bende yakısıklı erkegimm. olur bir gün.

0|0
    0|0
  • Çok gençsin, normal hayatına hedeflerine odaklan, illa birisi çıkar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...