Marvel hastası bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

Marvel filmlerine tapan bir kız hakkında ne düşünürdünüz? süper kahramanlar vs bunları çocukca bulan insanlar tanıyorum. peki siz?

Güncellemeler:
link gerçekten şu filmi izleyen ve marvel in ne olduğunu bilen insanlar hala nefes alıyorsa şu ülkede,hepsine selam olsun ! Bi iron man egosunu ve diyaloglarını,thor vs loki kapışmasını bilen,hulk u sadece çocukların çantasından gören değıl,efsanevi olduğunu düşünen insanlar olması ne hoş olurdu :)))))) respect

0|0
1|43

En İyi Erkek Görüşü

• çizgi roman hastası kızı alır başımın üstüne koyarım. Hatta evlenirim düğün hediyesi olarak da ağırlığınca cizgi roman aldırtırım pedere. bu arada avengers ı izlemeyeni dövüyolar taksimde

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 42

• Herkes bir The Avengers olabilir ama herkes bir WATCHMEN olamaz özellikle RORSCHACH hiç olamaz. link

1|0
    0|0
  • Hayran kalırım. Ayrıca en sevdiğim karakter link

1|0
    0|0
  • miss marvel elektra baıyılıyorum sunlara oyunları cok güzel oluyor herbirisinde ayrı bir hareket hatta onların rsimlerni çizicem ama ne zaman

1|0
    0|0
  • Tanışmak isterdim o kızla...

1|0
    0|0
  • candır canandır gelsin sevgilim olsun kickass deki gibi kahraman olalım ankarayı sevgisiz lanet pisliklerden kurtaralım :D

1|0
    0|0
  • Nays

1|0
    0|0
  • Hulk oturmadi bence digerleri güzel

1|0
    0|0
  • Uykusuz hanım tekrar merhaba. Vallaha bende marvel filmerini çok severdim spiderman falan xmen hepsinede hayran olarak izlerdim küçükken . Hatta sinemadan çıktıktan sonra mahallemin sokağına geldiğimde gerçek dünyayı hiç sevmediğimin farkına bir kere daha varıyordum :)

1|0
    0|0
  • ne çocukcası yahu, hepimiz büyüyoruz evet ama insan içindeki çocuk öldüğünde büyümez ölür...

1|0
    0|0
  • Ne olucak canım herkezin kendi tercihi bende severim açıkçası sadece çocuklar izlemiyor bu tür dizi veya filmleri

1|0
    0|0
  • marvel ne a.q yaaa masusmu yapıyorsunuz? entel görünmek içinmi böyle değişik kelimeler buluyonuz.biride geçen ay adonis vücut kavramını getirmişti.nerden buluyonuz bu kelimeleri anlamadımki.bide sanki herkes biliyormuş gibi sıradan bişeymiş gibi soruyonuz:)töbe töbe

0|0
    1|1
  • Deadpool link

Fena severim :))

1|0
    0|0
  • Allah başka dert vermesin derim bende ölümcül bir hastalık zannettm marvel i taibki biliyorum ama öyle bir söylemişsin ki

0|0
    1|0
  • Severek izlerim

1|0
    0|0
  • ooooo hayatımda ızlemeye doyamadıgım tek tv programları defalarca ızledım aynı bolumler ama bıkmadım hiç en sevdıklerım ; Iron man - spider man - x-men- hulk-thor-ghost rider-fantastik dörtlü-amerikan altılısı - blade aklıma gelenler ama hepsı bırbırınden guzeldı yau =)

0|0
    0|0
  • marvel'le büyüdük kim olumsuz bir şey düşünebilir ki ?

1|0
    0|0
  • Öyle bir kız bulsam kaçırmam kanatlarımın altına alır sevdiceğim yaparım kendime bırakmam ellere :-) daha ne diyeyim ki

1|0
    0|0
  • Marvel filmlerini severek izlerim ama hastası değilim çocukça değil bence ilgi meselesi ama tapmak işi bozar sıkıntı var orda...

1|0
    0|0
  • kendisini çok sevdiğimi ve saygı duyduğumu belirtmek isterdim marvel filmleri yeterince iyidir.

1|0
    0|0
  • Saygı duyarım şahsen

1|0
    0|0
  • benım için o kız hakketten hastadır o kadar yanı :D

1|0
    0|0
  • öle bir kız var mıaman tanrım en son marvel nedir diye sorduğum kız pekmez markasımı demişti :D

1|0
    0|0
  • marvel hastasıyım diyebilirim

1|0
    0|0
  • hemen aşık olurum

cayırt

1|0
    0|0
  • marvel seven kız candır :))

1|0
    0|0
  • Bi ark var onunla tanışman lazım mutlaka :)))

bütün hepsin kitabini vs hikaylerini herşeyini okur bilir

0|0
    0|0
  • kısaca şunu söylerim get out here fckng idiot !

0|0
    1|0
  • resimdeki senmisin?

0|0
    1|1
  • kızları marvel izleyenler ve izlemeyenler diye ayırmıyorum.

0|0
    0|0
  • bilemedim valla...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 1

• Poser olmadığım için heryerde söylemem DC Comics sevmediğimi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...