Beni sevdiğinden emin olmadığını söyledi

geçen gün kavga etmiştik, dayanamadım ve ayrıldım. 1 saat sonra bensiz nefes alamayacağını, bensiz öleceğini falan yazdı, tekrardan barışmak istedi. ama ona hala sinirliydim bende reddettim. ertesi gün okulda bacağına elini koydum ve barışmak istiyorum dedim o da ben istemiyorum diyip bacağını çekti. bütün gün birlikteydik ve beni kıskandırma çabalarına girdi, bende pek takmadım. o gece normal konuştuk hiçbir şeyin bitmediğini sadece benimle tekrardan birlikte olmak için zamana ihtiyacı olduğunu söyledi tamam dedim bende. ertesi gün okulda kavga ettik s*ktir git umurumda bile değilsin diye bağırdım. bu ona çok koymuş, bir daha konuşmadı bile ama her gün mesaj attı nasıl olduğumu sordu, hiçbir şeyin bitmediğini tekrarladı durdu. sonraki gün barışmak için adım attı bende bunu anlayamadım ve tepki vermedim o da son şansını kaybettin her şey bitti dedi bir anda klavyeye abandım yalvardım yakardım tekrardan birlikte olduk. o gece çok kötü olaylar yaşadım gece uykusundan uyandırdım konuşmak için ağladım olayları anlattım yardımcı oldu baya konuştuk. bugün yine birlikteydik, isteksizce sarıldı, elimi tutmadı öpmedi. bir şeylerin yanlış olduğunun farkına varınca beni sevdiğini hissetmediğimi söyledim o da emin olmadığını söyledi. beni sevip sevmediğini bilmiyormuş. konuştuk az önce uyudu. ben ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin dostlar

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Defet gitsin ororspuyu kizlar senin arkandan kossun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aynı*. şimdi bana seni sevdiğimden emin değilim dio. sen daha çok acı çekersin

0|0
    0|0
    • evet her gün aynı mekanda bulunuyoruz maalesef

Yükleniyor...