Kızlar erkek arkadaşınız evde tayt giymesini nasıl karşılarsınız ?

Bu sorum özelikle kız arkdaşlara erkek arkadaşınız rahat diye birazda bakımlı olduğundan evde falan ara sıra tayt giyse (tabi vücudu müsayitse ve iyi duruyorsa bu şart) siz nsl karşışarsınız ne düşünürsünüz.. neticede herkes serbest değilmi evi yani rahat etmek için giyemezmi istediiğini ?

0|0
95

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerde tayt çok komik durur eminim :D sevgilimi o halde görseydim gülerdim onaaa

0|0
    0|0
    • bak yanlış düşünce yine vücudu iyi olanları düşün mesela yüzücüleri kızlardan güzel bacakları oluyo

• gittinmi? ordamısın sporcu :)

• yaaaa :((( eklemesende sorun değil tamam tam zevkimin uyduğu biri buldum diyordum :( susmasadyın keşkii

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Evlerden ırak. Pijama giysin eşofman altı giysin. Giycek şey mi kalmadı rahat. Olmadı boxerla gezsin ki en sevdiğimdir.

0|0
    0|0
    • siz erkek gömleiği tshrtü giyince biz öyle düşünmüyoruz ama

• Bana tayt sorma valla. Dediğim gibi pek tercihim değil. Araştır internetten bulursun mutlaka.

• ya bulurumda azcık tavsiye istemiştim sadece :D

• Tayt giyen erkek bacımdır :D

0|0
    0|0
  • Oldu benimkileri giysin

0|0
    0|0
    • benim için sıkınıt yok kız arkdaşım veririse giyebilirim :D

• Gizli eşcinsel olabilirsin. Hemen itiraz etmeden bir psikologla konuşmanı tavsiye ederim. "Tedavi" için değil, kendini keşfetmen için.

0|0
    0|0
    • oldu erkek gömleği yine kızlarda piskologamı gidiyodu acaba ?

• yok erkek reyonlarını erkeklerden fazla gezipte erkek tshrt ve gömleklerini alan kızlardan bahsediyoeum :D onalra bişey demiyolar ama aynı şey değilmi ?

• Onlar zaten cok yanlis gelmis :)

• Erkekliğinden şüphe etmeye başlarım.

0|0
    0|0
    • siz erkek gömleiği giyince biz öyle düşünmüyoruz ama

• Bayan kıyafetleri dururken neden erkek kıyafeti gıyeyım akıl var mantık var..

• tamam sana demiyorum ozman ama böyle kızlar var biliyorsun değilmi vardır zaten arkdaşların mesela kızlar şort giymeye başlayalı şort giyemez olduk onalrı elimizden aldınız

• rahat olmak için eşofman falan denesen :D kıza da yazık yani

0|0
    0|0
  • erkeğin bakımlılığıyla tayt ne alaka yaa :D

hayırdır hayatım bana mı özendin derim :)

0|0
    0|0
    • ya gerçekten başka bişeye değil sadece ona karşı bir ilgim varda düşünce almak istedim :D

• evet edersin rahatsız!

• tayt giyen bir erkek olrak asılmayacam heralde :D :D

• istemezdim heralde..nasıl bir tayt çok dar mı..uzun mu kısa mı?

0|0
    0|0
    • düz siyah bileklerde :) sporcu falan olunca güzelde duruyo hani

• tur atın bakem :D

• sen böle deyince eskiden bir espiri vardı bilmem bilirmisin o aklıma geldi muraaaat...tur at :D derlerdi hatırladınmı :D

Erkekler Ne Diyor 5

• tayt ne la 2 çift gri eşofman neyine yetmiyo soruyu yazın evde baksır ıle gezmesini nasıl karşılarsınız diye sorsaydın daha yardımcı olurdun bence :D

0|0
    0|0
  • öyle bir şey giysem kendimi pıçaklarım ya

0|0
    0|0
  • Kardesim özür dilerim bayanlara sormussunda sordugun soruyu görünce dayanamdım affet beni..Tayt ile erkek uyumu sigara ile akciger uyumsuzlugu kadar tehlikelidir..)

0|0
    0|0
    • abi çok rahat bu rahatlıktan bizi mahrum bıakrıyolar çakallar emin ol yaa :D

• Sen bilirsin Abim ben düsüncemi söyledim..

• Tayt yakışan erkek varmış demek :D

0|0
    0|0
  • Ulan hdhhdhshsjjajajaj

0|0
    0|0
Yükleniyor...