YARIN HOŞLANDIĞIMI SÖYLEYECEĞİM AMA ????? bayan arkadaşlar YARDIM

bir kursta hoşlandığım biri var. kızla normal sınıf muhabbeti var tabi hemen arka sırasını tabuladım:) fakat tel alma felan olmadı henüz. ben biraz daha zamana yaymak istedim aslında ama bu gün sınıfta başka birinin daha ondan hoşlandığı farkettim ve herif liseli gibi bana ders anlat muhabbetine girdi direk! zaten davranışları felanda liseli gibi..bu durum üzerine yarın direkt olarak konuya girme kararı aldım. gerekirse erken gidip onlar ders muhabbetine başlamadan direkt gidip konuşucam. biliyorum bu yaşta bu tür olmaz bu işler(yaş 26) ama mecburi bir doğaçlama olacak artık. hiç yalnız göremediğim için direkt olarak arkadaşlarının yanında çağırıp konuşucam hatta olmadı gerekirse yanlarında bile söylemeyi kafa koydum artık. o derece yani.

sizce doğru mu yapıyorum? ve ne tepki veriri böyle bişeye ?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben senden hoşlanıyorum eğer sende bana karşı bişeyler hissediyosan veya hissetme ihtimalin varsa birbirimizi daha iyi tanımaya ne dersin? tarzı bişey söylemeyi düşünüyorum ben :D sen bir dene sekerse ben baska bişey buluyum :D

0|0
    0|0
  • seviyorsan git konuş

0|0
    0|0
    • konuşam artık mecbur zaten de ortam müsait değil işte bakalım neasıl yapcam.

Yükleniyor...