• Sor
  • Bence

Kadınların nefret edip erkeklerin sevdiği şeyler nelerdir?

Futbol dışında yaratıcı fikirler alalım gençler.Buyrun.

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• Olmayan beyinlerine rağmen sanki Einstein’ın dölüymüş gibi davranan insanlardan nefret ediyorum.

• :) oda iyiydi

• Zeki olma çabaları her işte bilmişlik taslama çabaları vol 999.
      Sende bunları sevmiyorsun galiba bunları çoğu kimse sevmiyor zaten bunlar dışında +1

Erkekler Ne Diyor 21

• ilgiiiiiiii...

• Rusları sever :)

• yanında sevgilisi varken başka kızlara helede minili kızlara bakmak

• genellikle siyasal tartışmalar

• Öje.Trip.Kas.vucut olarak.Çicek.

• Arkadaşlarıyla buluşup gezmeleri

• Zeki hatun..Kadınlar etrafındaki zeki hatunlardan nefret eder, erkeklerse tapar (hele bi' de esmer yeşil gözlü seksi bişeyse..)

• Zeki kızın arkadaşlığı başka oluyor. Bence azcık sallamışsın. Ya da bir örneğe yönelik gidiyorsun.

• Sencesini hiç merak etmedim, etseydim sorardım matmazel..

• kadınlar

• şukunu verdim

• bütün galpler senin olsun <3

• en iyi cevap seçilmeye hak kazandı.

• Karı kız muhabbeti,öff az önce bir at geçmiş şurdan seyisin olayım tısla bana diye bağırdım.Kavga dövüş muhabbeti,adama kafayı bir koydum kalkamadı yerden.İlk milli olma hikayeleri,olm ilk milk 2 dk dayandım valla gık demedim.Diğer cinse lakap takmak,motor,at,tay,kısrak,harun abi.El şakaları. :D

• kirli çorap :D

• Genelleme yapmayacağım ama seks.

• tespih çeken erkek maço görüntü veriyo çoğu bayan için ama erkek sevıyo aslı var mıbunun

• Uzun saç :)

• erkeklerin kızları etkilediğini düşünerecek cıplak pozlar vermek bu erkeklerin hosuna gider vucutlarını gösterirler ama kızlar tarafından :D saçmalık olarak görülür

• bir baska kadının bacaklarını övmek :)

• Erkekler, kadınlardan çok daha fazla parayı severler, bu uğurda her şeylerini kestirebilirler.Erkekler, seks yapmayı kadınlardan çok daha fazla sever, hayvanlara tecavüz etme birinciliği erkeklerdedir.Erkekler, boş boş gezmeyi sever.Erkekler, ailesinden çok arkadaşlarını sever.Erkekler, yalan söylemeyi sever.Erkekler, ellenmeyi ve elletmeyi sever.Erkekler, güzel olan her şeyi sever.Erkekler, otomobil kullanmayı sever.Erkekler, kadın parası yemeyi sever.Erkekler, namuslu veya namussuz her türlü kadını sever.---------------------------------------------------------------------------------Kadınlar işine gelmeyen her şeyden nefret eder Nokta

• meme

• dağınık olmak

• Marangozluk , İnşaat :))

• Futbol. Yaratıcı değilim :(

• Korku filmini bir çok kız sevmez :D

• taş olursun.

• Benim çevremdekiler sevmiyolar en çokta şeytanlı filmleri.

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...