Efendimiz (sav) karşınıza gelse ona ne sorardınız?

H.z. Muhammed (sav) karşınıza gelse ona ne sorardınız?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• :((((((((((((((

Laallllll olurdum dizlerim kırılır bayılırdım Ona soru sormak ne haddime çok utanırdımmm :(((

3|1
    0|2
    • İmansız insanların gelip (haşa) kafa tuttukları yerde, sen utanmamalısın bence..

• Anlamamakta ısrar etme. İnsan neye inanmak istiyorsa ona inanıyor. Ben sana ne kadar delil göstersemde sen işine gelene inanacaksın.

• İstediğine inanmak isteyenler zerre beni ilgilendirmez. Kur'an bilimle çelişmeyen, aksine bilimi destekleyen Allah katından indirilmiş, dejenere olmayan tek kitaptır. Hak din islam, evrenin yaratıcısı Allah'tır.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben utanirdim.

3|1
    0|1
  • "allahtan başka rab olmadığına inananların bir kısmı neden sana rab manasına gelen 'efendi' sözcüğüyle sesleniyorlar? yoksa bu kişilerde anlama ve sorgulama kabiliyeti yok mu?" diye sorardım.

1|1
    3|0
    • İnsan kendisinden üstün olan birine, bu üstünlüğü belli edecek bir sıfatla hitab etme zorunluluğu hisseder. Bu kişi, Yüce Allah'ın (cc) gönderdiği bir elçi olunca, ne dememizi bekliyordunuz?

• elçi desen yetmiyor mu?

• Hem pedofili olup da hem de bu kadar insanı nasıl kandırdın ?

1|1
    4|1
    • 17 yaşındaki bir kızla evlenmek pedofiliyse yandık desene! O iddia öne sürülmese acaba Efendimiz^'in hangi açığını bulabilirdiniz?

• Zaten yaratan yok ki yaratılan olsun.

• O senin algı problemin.

• al benide yanına derdim

1|0
    0|1
  • cevapları bende merak ettim :D

1|0
    0|1
  • nabıyon hacı ? derdim <3

1|1
    3|2
  • Hadi insanları "peygamberim" yalanıyla kandırdın, peki; küçücük bir kızla evlenirken kendinden, insanlığından utanmadın mı?

1|0
    4|1
    • çok komiksiniz.. kötüleyecek bahaneniz yok değil mi, o pis iddaadan başka...

• konuyu saptırma hadi ispatla kabul edecem

• anlamaktan zorluk çekmıyorum sen bana ıspatlamakta zorlanıyorun be kardeşim neyse fazla sıkmayayım senı hadı selametle

• Musa'nın Tur Dağı'nda Tanrı'yla görüştüğü rivayet edilir... Peki Tanrı niye seninle birebir görüşmedi de Cebrail'i gönderdi diye sorardım... eksileyin bakalım. bunu merak edip sorgulayacak akıl olmadığı için...

1|0
    2|0
    • Miractan haberiniz yok sanırım.. :)

• Daha kendi ecdadını bilmeyen bir insana endeksle hacı hocanın lafını dinlemeyi tercih ederim.

• benim ecdadım Adem'den gelir.. senin ecdadını bilemem...

Kızlar Ne Diyor 2

• Öldüm mü? diyebilirdim heralde

1|0
    0|0
  • onu gorunce el ayak birbirine dolanirdi soru sormak aklima gelmezdi..

2|1
    0|1
Yükleniyor...