Efendimiz (sav) karşınıza gelse ona ne sorardınız?

H.z. Muhammed (sav) karşınıza gelse ona ne sorardınız?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• :((((((((((((((

Laallllll olurdum dizlerim kırılır bayılırdım Ona soru sormak ne haddime çok utanırdımmm :(((

3|1
    0|2
    • İmansız insanların gelip (haşa) kafa tuttukları yerde, sen utanmamalısın bence..

• Anlamamakta ısrar etme. İnsan neye inanmak istiyorsa ona inanıyor. Ben sana ne kadar delil göstersemde sen işine gelene inanacaksın.

• İstediğine inanmak isteyenler zerre beni ilgilendirmez. Kur'an bilimle çelişmeyen, aksine bilimi destekleyen Allah katından indirilmiş, dejenere olmayan tek kitaptır. Hak din islam, evrenin yaratıcısı Allah'tır.

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben utanirdim.

3|1
    0|1
  • "allahtan başka rab olmadığına inananların bir kısmı neden sana rab manasına gelen 'efendi' sözcüğüyle sesleniyorlar? yoksa bu kişilerde anlama ve sorgulama kabiliyeti yok mu?" diye sorardım.

1|1
    3|0
    • İnsan kendisinden üstün olan birine, bu üstünlüğü belli edecek bir sıfatla hitab etme zorunluluğu hisseder. Bu kişi, Yüce Allah'ın (cc) gönderdiği bir elçi olunca, ne dememizi bekliyordunuz?

• elçi desen yetmiyor mu?

• Hem pedofili olup da hem de bu kadar insanı nasıl kandırdın ?

1|1
    4|1
    • 17 yaşındaki bir kızla evlenmek pedofiliyse yandık desene! O iddia öne sürülmese acaba Efendimiz^'in hangi açığını bulabilirdiniz?

• Zaten yaratan yok ki yaratılan olsun.

• O senin algı problemin.

• cevapları bende merak ettim :D

1|0
    0|1
  • al benide yanına derdim

1|0
    0|1
  • nabıyon hacı ? derdim <3

1|1
    3|2
  • Hadi insanları "peygamberim" yalanıyla kandırdın, peki; küçücük bir kızla evlenirken kendinden, insanlığından utanmadın mı?

1|0
    4|1
    • çok komiksiniz.. kötüleyecek bahaneniz yok değil mi, o pis iddaadan başka...

• konuyu saptırma hadi ispatla kabul edecem

• anlamaktan zorluk çekmıyorum sen bana ıspatlamakta zorlanıyorun be kardeşim neyse fazla sıkmayayım senı hadı selametle

• Musa'nın Tur Dağı'nda Tanrı'yla görüştüğü rivayet edilir... Peki Tanrı niye seninle birebir görüşmedi de Cebrail'i gönderdi diye sorardım... eksileyin bakalım. bunu merak edip sorgulayacak akıl olmadığı için...

1|0
    2|0
    • Miractan haberiniz yok sanırım.. :)

• Daha kendi ecdadını bilmeyen bir insana endeksle hacı hocanın lafını dinlemeyi tercih ederim.

• benim ecdadım Adem'den gelir.. senin ecdadını bilemem...

Kızlar Ne Diyor 2

• Öldüm mü? diyebilirdim heralde

1|0
    0|0
  • onu gorunce el ayak birbirine dolanirdi soru sormak aklima gelmezdi..

2|1
    0|1
Yükleniyor...