Bu aralar çook dengesizim...

arkadaşlar bu aralar çok dengesizim kendim bile kendime anlam veremiyorum. dün arkadaşlarla oturuyorduk evlerin de onlar şaka yapmayı sever. her zamankinden daha hafif bir şaka yaptılar aslında alınacak kırılacak hiç birşey yoktu ortada bir anda ne oldu bilmiyorum ama bağırarak triplere girdim kendi kendime. sonra da kalktım geldim. size birisi böyle bişey yapsa ne düşünürsünüz. üstelik hoşlandığınız kız bir ortamda böyle anlamsız bir davranış sergilerse üstüne attığınız mesaja da cevap vermezse ne düşünürdünüz?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• bazen oluyo böyle boş bulundugumuz anlar. anlayış gösteririm ben. tabiii karsımdaki insanın niyetini anlayacak kadar samimiysem.

1|0
    0|0
    • beni daha yeni yeni tanıyolar :/

• etrafımda kimse beni anlamıyo ve kimseye bunları anlatacak kadar güvenmiyorum. yeni olduğum bir şehir ilk senem

• psikologa gidebilirsin. benlede konusup dertlesebilirsin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende kendimi bazen ergen gibi hissediyorum davranışlarım tetikliyo bağırıyorum sonra diyorum kendime malmısın mk bir sakin ol

geçici yani ama sinirlenince 10a kadar say

1|0
    0|0
    • yaa işin garibi de bu sinirlenecek hiç bişey yoktu. bu aralar çok değişik tepkiler veriyorum böyle

Yükleniyor...