...... şöyle birisini istiyorum hayatımda ? evet nasıl birisini istiyorsunuz hayatınızda ?

adımız olmasın bizim ama hem dost , hem kardeş hemde karı koca gibi olalım. her şeyimi bilen ve her şeyini bildiğim birisi olsun hayatımda.yüzüne baktığımda içini okuyabileceğim ,gülümsememin arkasındaki hüzün duvarları görebilsin. kalbmini kırıldığı fark etsin. bana kızsın ,bağırsın ama her defasında hatasını anlayacak beni hatalarımla , kusurlarımla sevecek birisini isterdim. benim başka insanlardan farklı olduğumu güzelliğimde değil kişiliğimle olduğunu hissetsin. bedenimdeki kusurları sevsin. teni tenime duyduğun her defasında kalbim ilk günkü çarpsın , gözlerine bakmaktan her defasında utanacağım saf bir ilişki isterdim heyecanını yitirmeyenlerden.bol bol kavga edip sinirlerimi dökeceğim bir ilişki olsun ve hep kedi gibi birbrimize sokulmakla bitsin bu kavgalarımız. kızgınlığımın arkasındaki aşkımı anlayacak birsiini isterdim. belki olur , belki olmaz , belki istediğim çok veya az.. bunu bilemem ama bildiğim tek şey birilerinin de benim düşündüğüm gibi bir ilişki istediğini bilmem. ve bu benim istediklerimi hayal dünyasından çıkarıyor.

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Onu görünce kalp ritimlerim değişecek nereden geldiğini bilmediğim ağrılar girecek karnıma ona olan sevgimi kelimelerle değil Yaşantımla göstermeliyim.. gözler bile aIdatmayacak onu oda beni onun yanındayken daha önce gitmiş ama bana anlam ifade etmeyen mekanlar bile o'nunla anlam kazanacak onun yüzüne bakarken gibi kanatlanıp göğe yükseldiğinizi size hissettirecek o kadar sesin içinde tek bir ses size endorfin hormonunu salgılacaktır oda ''onun sesi'' Ben hayatımdaki birinin yazdıklarım gibi olmasını isterdim ... şöyle bir örnekle son vericem

Derviş,

Bir kucak elma ile bayırlar aşan bir genç kıza rast gelmiş bozkır sıcağında.

Yorgunluktan al almış kızın yanakları.

-"Nereye gidersin? Ne doldurdun kucağına?" diye sormuş.

Uzak bir tarlayı işaret etmiş kız.

-"Sevdiğim çalışıyor orada.

Ona elma götürüyorum."

-"Kaç tane" diye soruvermiş derviş baba.

Kız şaşkın;

-"İnsan sevdiğine götürdüğü şeyi sayar mı hiç?"

Usulca kırmış elindeki tesbihi derviş...!

-mevlana-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ne kadarda çok şey istiyorsun. aslında bedenimin yarısı gibi olacak birisini istiyorum deseydin daha kolay olurdu. adı olmayacak , hem kardeş hem karı koca gibi olmak .birlikte olmak adı olmamak.hepsi güzel peki bunun karşılıgı nasıl olacak sen ona ne vereceksin bütün bunlar karşılıksız olsun dersen buda olmaz

0|0
    0|0
  • Anlattıklarını yazardım kısaca, en gerçek haliyle.

cut.

0|0
    0|0
  • bunun bir tanımının yapılabileceğini sanmıyorum en iyi dostun ile evlenmelisin (ya da evlilik sadece bir formalite onunla aynı hayatı paylaşmayı her ne olarak adlandırıyorsan artık) fakat genel olarak ilişkilerde zeka uyumu ön plandadır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • İzninle bunu alıyorum resmen beni anlatmis.

0|0
    0|0
  • İnsanlar dürüst olduğu zaman, bir şeylerden de mutlaka vazgeçmesi gerektiğinin farkında. İnsanların da nankör olduklarını düşünürsek, hayal kurman gayet normal ve devam et, böyle birileri yok çünkü..

0|0
    0|0
  • neden sürekli insanlar şöle istiyorum böle istiyorum dersiniz hiç düşündünüz mü siz onun istediği ğibi birisimisiniz hayır düşünmezsiniz çünkü ben merkezli bir hayatınız var

0|0
    0|0
    • çünkü başklarına göre değişen bir yapım yok bu karakterdir. ona buna göre değişen bir şey değildir bu yüzden bana uygun birisini istiyorum başkalrına uyacağım birisi değil. bu ben ''ben merkezli'' yapmaz.

• iyi tamam öyle olsun bakalım bende bana uyan değil ben ona uyuyormuyum diye düşünüyorum inşallah ikimizde istediğimizi alırız

• sevgilim, aşkım vs. diyip küçücük bir anlam yüklemektense herşeyim diyebileceğim birisi olsun.

0|0
    0|0
  • Canavar gibi kadın istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Aramaya dewam bulursun

0|0
    0|0
  • İnsan karar vererek aşık olmaz,bir bakmış olmuş.

0|0
    0|0
    • öyle bir şey söylemedim böyle bir aşk yaşamak isterdim dedim.

• hayatta her istenilen olmuyor ya bulduğunla yetinmesini bileceksin

yada oturduğun yerde oturacaksın

0|0
    0|0
  • yazdıklarına aynen katılıyorm

0|0
    0|0
  • İnşallah bulursun kısmet ama erkekler biraz odundur :)

0|0
    0|0
    • odun erkekleri severim :)

• war birsürü yontulmamış adam kidarlıktan anlayıştan uzak başrılar

• kibarlık farklı bir olay ama o odunluk değil insanlık gerektiren bir davranış.

Kızlar Ne Diyor 6

• Diğer yarımı istiyorum. Kaybolan parçamı istiyorum. Kavga etsek bile anında barışabileceğimiz hem saf duygular besleyen hem de koruyup kollayan sadık birisini istiyorum. Gülümsemesiyle hayata dönebileceğim dibe çöktüğüm zaman beni hayata döndürebilecek ayrı kalsak bile özleyebileceğim içimde bir yerlerde duran kısacası Boşnak ve evli olan nimetanın aşkını kalbinde taşıyan onu özleyen Hırvat olduğu halde onu düşünen ona hak veren oğlunu ölümden kurtaran ve kocasıyla onların sıhhatini bozmamak için onu kocası burhana teslim eden bir Stefan istiyorum yani stejo kadar fedakar ama aşkından ödün vermeyen

0|0
    0|0
  • Beni gerçekten sevecek birisini istiyorum,duyguları gerçek olacak...

Hayatımdaki yap-bozun eksik parçası olan kişi olmalı.Çok şeyler yazarım aslında ama ana tema "sevmek ve sevilmek"

0|1
    0|0
  • gerçekten seven sadık kadir kıymet bilen dürüst...:D çok şey yazdım sanırım

0|0
    0|0
  • normal, düz, göbekli, okuyan, tuvalete giden, tamirden anlamayan, esasında bir boka yaramayan ama güzel konuşan falan.

0|0
    0|0
  • bir insan bir insanın herşeyi olamaz

. bu karşıdaki insana çok büyük yük yüklemek demektir. kusura bakma ama kimse bu yükün altına girmek istemez. herkes herkesi illa ki sadece 1-2 sıfatla etiketler ve sadece o rafa koyar. v e o sıfatın gerektirdiği sınırlar içerisinde davranır.

arkadaş sevgili vs gibi kavramlar boşuna ortaya çıkmamış. bu kavramlar olmasaydı toplumumuzda aile, anne baba amca vs gibi kavramlar da olamazdı. yanılıyor muyum ?

0|0
    0|0
  • yaa parası olsun yeter bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...