Eğrileriniz+Doğrularınız = Hayatınız

Egrılerı doğruları tartıp durust davranırsanız eger;

Hayatınıza 100 ustunden kac puan verırdınız ve hayatınızdakı 1 seye yıldız vermenız gerekse bu ne olurdu ?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu söyleyebilmem için moruklaşıp, artık elim ayağım tutmayacak bir hale gelmiş olmam gerek.

Hayatın ortasının da altındayız daha.

Temelinde insanın hayatını puanlaması da gerçekçi sayılmaz. Pesimist bir karakterin hhayatını güzel göreceği fikri sacmadır. Kendine hangi duyguyu oturttuysa genel olarak, ona göre bir davranış ve düşünce şekli geliştirmektedir. Fakat dışarıdan bakan bir gozlemci için pesimist o kişinin, çok şâşalı bir hayatı olabilir. İnsan kendisini ele alırken objektif ve gerçekçi olamaz.

Aslında diğerlerine göre de başka birisini ele almak gerçekçi olmaz. İyisi mi, işimize yaramayan bu degerlendirmeleri oyunlara saklayalım.

Hayatımda yıldız vereceğim şey, icimi dolduran enfes bir melodi yığını. Bir armoni..

Müzik.

0|0
    0|0
    • soruyu dusunurken bu kadar detay dusunmemıstım...hatta hıc böyle seyler hayal etmemıstım.pesımıst ya da optımıst bakış acılaı vs. sorum basıt ve nötr du...sadece kısıye ozguydu ve oylesıneydı.cevap ıcın teşekkürler.ama kıyaslama yapmaya gerek yoktu.muzık hayatında başarılar : ))

• Müzikle pek uğraşmıyorum. Yani bir sanatçı olma yolunda gidecek kadar uğraşmıyorum. Zevkine çalıyorum. Ve zevkine dinliyorum..

Soruyu sorarken gelebilecek şeyleri her yönden ele alabilmeli insan. Ben teşekkür ederim.

• : )) tercıh tabııkı senın,goruslerıne saygı duymakta benım hakkım...rıca ederım : ))

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 8

• 50 veririm .

Eksiklerim çok fazla.

Yıldız vereceğim yönüm ise insanlara asla önyargı ile yaklaşmam.

0|0
    0|0
  • hayatımda olan eksilerin sebebı ben değilim kımı zaman başkalarının hatalarının bedelını ödedım..en büyük çabam okumak için oldu ve başardım o yuzden sadece tek yıldızı ona verıyorum

0|0
    0|0
  • 90 diyorum henüz başındayım yıldızıda her şeyin başına yani kendime veriyorum

0|0
    0|0
  • 60-70

0|0
    0|0
  • bu hesabı hiç yapamıyorum. bir noktaya kadar gayet parlaktım. düperdim. sonra noldu anlamıyorum, şimdi önümü gremiyorum. değerlendirmeye tabi tutulamıyor.

0|0
    0|0
  • 60-65 arasi

0|0
    0|0
  • benim eğrim + benim doğrum = benim hayatım :)

0|0
    0|0
  • Çok hatalı bir hayatım oldu doğruya doğru bu yüzden dürüst olayım 100 üzerinden 20 verirdim... Yıldızıda en doğru yaptığımı inandığım şeye sevgilimle tanışmış olmama veridim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...