Sivilce ve güneş lekesi izlerini gidermek için en iyi leke giderici hangisidir?

sivilce ve güneş lekesi izlerini gidermek için kullandığınız en iyi ürün hangisidir? memnun kaldığınız bi ürün varsa yazın lütfen

Güncellemeler:
marka pahalı bişeyler istiyorum yeter ki gitsin sivilcelerim çıktığından beri var 10 yıl falan oluyor işte

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• sivilcelerin düzenli olarak çıkmıyorsa sadece leke varsa

aynısefa kremi altın maske önerebilirim netten araştırma yapabilirsin

0|0
    0|0
    • altın maske yi biliyorum var bende :) aynı sefa kremini duymadım yalnız

• zeytin ilaç tedavisi olarak hangi ilacı tavsiye etti doktor

• altın maske süper bi ürün tavsiye ederim hem de 40 lira benim 100 lira verdiğim üründen daha etkili gözenekleri açıyor toniği sürerken yanıyor cildin ordan anlıyorsun :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Pembe maske diye bir ürün var onu kullan.

0|0
    0|0
  • avon da var bitane onu kullan

0|0
    0|0
  • DOVE sabun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Cilt ürünlerinde avon ve oriflame den uzak dur derim. Öncelikler güneş lekesi oluşmaması için yaz-kış (karda bile) güneş kremi kullanman lazım, ben sebamed 50 faktör kullanıyorum problemli bir cildim olduğu halde sorun olmuyor. Cilt ürünü günlük bakım için de kullanman lazım leke gidermenin yanında. Dior, Clinique, Vichy cilt bakımı için güzel ürünler

0|0
    0|0
  • 10 senedir böyleyse bence bir cilt analizi yaptırmadan asla sıradan ya da duyduğun bir ürünü kullanma.

0|0
    0|0
  • 10 seneden beri varsa bi dermatologa gorun. Cilt tipine gore birseyler verir. Bende gecen sene gittim. Bana dedigi tek sey sabah aksam duzenli yika ve kremini kullan. Bir de dogum kontrol hapi kullandim. Onunda etkisi vardi. Artik birsey yok cildimde. Yani sana tavsiyem kafana gore birsey kullanma.

0|0
    0|0
  • taze limon suyu

0|0
    0|0
  • dermolojicadan ahalı bir peeling al ve microday yıkama tozu

0|0
    0|0
  • Arap kızı kremi :D

0|0
    0|0
  • ne zamandır ver lekelerin ?