Duanın gücüne inanırmısınız?

Allahın varlığına birliğine şükürler olsun inanırım ama demek istediğim bu dünya için duanın yani haksızlığa karşı Allahın yardımını isterken Duanın gücüne etkisine inanırmısınız?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dua hem güç hemde anlayamadığım manevi bir tebessum veriyor

Allah gaim ve daim olandır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kesinlikle inanıyorum bir çok ibadetten daha makbul. Kuran-ı Kerimde de bahsediliyor >>

"Deki; Eğer duanız olmasa Rabbimin katında ne ehemmiyetiniz var."

(Furkan suresi 77.Ayet)

0|0
    0|0
  • kesinlikle inanıyorum ağlaya ağlaya edilen dua heleki asla geri çevrilmiyor:)

0|0
    0|0
  • kesinlikle inanıyorumm bir kaşılık beklemeden ediyorum dualaımı içimden geldiği için.

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle. Rabbim den bir şeyi gerçekten gönülden iste veriyor

0|0
    0|0
  • inanıyorum insallah kabul oluurr kardes:(

0|0
    0|0
  • İnanıyorum. Duayı en içten,en kalbi duygularla edilen duaların kabul olduğuna inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Duanın her biçimde gücüne ve etkisine inanırım. Öyle durumlarda Allahın diğer isimleriyle dua ederim. Ne yapılması gerekiyorsa en kötüsü Kahhar ismi şerifin yüzü hürmetine derim

0|0
    0|0
  • Simdi bir suru kufur ve eksi yicem ama inanmiyorum. Allah'a da. Dua nin gucune de

1|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Sorundaki "Dünya, haksızlık, yardım, güç, etki" haricinde hiçbir kelimeye inanmam. İnanç yazmadım arasına çünkü terim olarak ona da inanmam.

0|0
    0|0
  • duanın gücü imanın gücü

0|1
    0|0
  • Hayır, dua buna karşı kalkan değildir. sadece çaresiz kaldığında gerçekten ancak o zaman tevekkülün cevap verir. aynı idam sephasında son saniye savcının içeri girmesi gibi

0|0
    0|0
  • Duanın gücüne ve ALLAHın kudretine sonuna kadar inanırım.Temiz ve masumiyetle bezenmiş içten bir dua kabul edilmeyecek gibi değildir unutmayın yeterki gönülden olsun istedikleriniz o sizi asla geri çevirmez.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle inanırım.

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki. Dua ile isteyecegine. Önce günaha gir sonra af dile.Daha hızlı çalışan bir mekanizma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...