Fethullah hocanın beddua etmesi doğru mu sizce?

Fethullah hocanın beddua etmesi doğru mu sizce? Bir din adamının böyle yapmasını nasıl yorumluyorsunuz? Ama hiç bir zaman böyle yapmayan bir insandı artık çileden çıkmış belli ki... link

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kur'an bile beddua ederken bir insanın beddua etmesi mi anormal ?

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kötü insana beddua edilir. Zira Peygamber Efendimiz (s.a.v) kendisine karşı gelenlere karşı beddua ederken ellerini göğe kaldırdığı ve boynunun yanındaki damarlarının şiştiği bilinir. Zulmü gören insan elinden bir şey gelmiyorsa beddua eder. Bu kötü bir şey değildir. Fethullah hoca da çok önemli bir kişilik değil. Din adına son önemli kişi Hz.Muhammed'dir ve yanlızca onun izinden gidilmelidir.

0|1
    0|0
  • Herkez hata yapabilir Hoca efendide yapar Tayyip erdoğanda yapar.fakat sonuçta bu insanların iyiliklerinin yanında hataları ambardaki siyahiğne ucu gibi bir taştır.

0|0
    0|0

• ABD'nin bağrında konuşlanmış bir mübarek insan o :)

0|0
    0|0
  • peyganber efendimiz ne dediyse yalanlıyor töbe haşa adnan hoca beyaz hoca fettullah gibi din bilginleri diye ortaya cıkanların tek amacı var dinimizi yanlış yönlendirerek hristiyanlaştırmak

0|0
    0|0
  • :) sadece gülüyorum

0|0
    0|0
  • hoca amerikayı sever amerikada hocayı sever basit denklem anlayana

0|0
    0|0
  • Hocayı bile bozdu ya bu Ayakkabu Kutusu Partisi vallahi.

0|0
    0|0
  • adamdan elektirk çıktı lan

0|0
    0|0
  • hoca kime beddua ediyor burada

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar bildigi rüşvet işini hükümetle ters düşünce açıga çıkardıgına göre bence din adamı veya hoca değil ettigi bedduadanda bişey olmaz ondan dolayı

0|0
    0|0
  • evet.. bir din adamı... işte asıl mesele burada...

0|0
    0|0
  • Ya dinine baglı biri Hz. Muhammedin yolunda giden biri ve hoca denen biri bunları yapamaz cok yanlıs ama gercek yuzlerı bellı oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Beddua etmenin günah olduğunu bilmiyor sanırım kendisi.Bir hocaya mürid olup öğrenmeli

2|0
    0|0
  • muhterem hoca efendiyi bile imandan çıkartcaklar :D

0|0
    0|0
  • çileden çıkcak bir durum varsa sebebi kendilerinde de arasınlar... resmen yırtıldılar dershane olayından sonra.. hani taş atana gül atmalar.. hikaye oldu

1|0
    0|0
  • Koptum ona ya :)

0|0
    0|0
    • TVde çıkınca ben de o şekil taklidini yapmıştım sonra bir baktım internette çoktan efekti eklemişler :D

• Aynen haberlerden önce gördüm bende face de paylaşmışlar en son kısmı felaket güldüm :)

• O videoyu izleyince aklıma Belam Baura geldi. Belam Baura kim biliyor musunuz? Hz. Musa zamanında mal mülk aşkına yemin ettiği için helak edilmiş bir ilim adamı...

0|0
    0|0
  • korktum laaan

0|0
    0|0
  • köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağardı diyorum...

0|1
    2|0
  • :Dsüpriz yumurtadan çıkan minyatür gibiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...