Rus kızlarının ayakları niye büyük

rus sevgililerim oldu hepsininde ayağı büyüktü, hatta birinin benim ayakkabıyı giydiğini hatırlarım, elleride kürek gibi benim 16cmlik elinde kayboluyor, oysa bizim türk kızlarının elleri küçücük ayaklarıda kuş kadar, türk kızları ayaklarınız kaç numara

• Rus kızlarının ayakları büyük
    14% (1)67% (2)30% (3)Oy Ver
  • Rus kızlarının elleri kürek gibi
    0% (0)33% (1)10% (1)Oy Ver
  • Türk kızlarının elleri pamuk gibi
    29% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
  • Türk kızları nasıl yürüyor şaşıyorum
    14% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Türk kızları harika
    43% (3)0% (0)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
niyetim armagedonun sorularıyla sinirlenen türk kızlarına jest yapmaktı cevaplarınız için teşekkürler, türk kızları sizlerdende böyle jestler bekliyorum birbirimize jest yaparak daha da bağlanalım

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Türk kızları harika<3 37

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• 38 numara

0|0
    1|0
  • 45 numara.

0|0
    1|0
  • Vücudum Ruslarınkine benziyo herkes bunu dile getirir :D Ayaklarımda benziyo ama ellerim güzel bileklerimde ince :D ayakb. numaram 39 :DD

0|1
    1|0
  • Lokumun adı var, Türk kızlarının da tadı var.

0|1
    1|0
  • Bizim her şeyimiz küçük çok tatlı asdsdass

0|0
    2|1
  • 37 numara.

0|0
    1|0
  • 38 ama turk kizi sayilmam :D

0|0
    1|0
  • 39 numara.. Taraklı yayvan değil yani ellerinde tam gitarlık

0|0
    1|0
  • Hicte degil ruslarin o kadarda buyuk ayaklari yok genellenek kotu birsey turk olsun rus olsun sevmem ben onyargillari ama guncelledigin dogru :) turk erkeklerimizde ayri bir cekicillik var benim gordugum kadariyla

0|0
    1|0
    • benim niyetim rus kızlarını kötülemek değil türk kızlarına jest yapmak, hep türk kızlarını genellerler bende rus kızlarını genelleyip ezber bozdum, iltifat içinde sağol

• Senin niyetin bu olmadigni biliyorum :) rus sevgillin daha halen var mi ? Her ulkedeki insanlar ayri guzel

• turk kızlarının tırnagı olamaz<3

1|0
    1|1
  • Cunku uzun boylu ve yapili oluyorlar haliyle ayaklar ve ellerde buyuk oluyor

0|0
    1|0
  • Benim bildigim sarisinlarin cogu büyük el ya da ayakli oluyor.

0|0
    1|0
  • 36 numara giyorum

0|0
    1|0
  • antiarmageddon detected.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Türk kızları bir harika dostum. <3

2|1
    1|0
  • Seni daha iyi Tekmeleyebilmek içinn.. :D

0|2
    1|0
    • hahaha verdim şukunu büyükanne

• Rus kızlarının boyu uzun olduğu için mecburen elleri ve ayakları büyük oluyor. Türk kızlarının boyu bir karış olduğu için de elleri ve ayakları genelde küçük oluyor. Fizik yapısıyla akalalı bir durum.

0|0
    0|0
  • Bu soruda başka bir koku var hani rus kızlarını tanımasam bu dediğinede inancam yani :))

0|0
    1|0
  • rus kızlarının* sana bişey olmasın.

0|0
    1|0
Yükleniyor...