Sizce balık etli sınıfına mı giriyorum yoksa direkt şişman mı?

arkadaşlar ben 1.70 boyunda 85 kilo bir bayanım göğüs bedenim ise 95D. hafif de kalçam var. bütün arkdaşlarım kilomun orantılı olduğunu abes durmadığını bana yakıştığını söylüyor ama ben bu konuyu çok takıntı yaptım ve özellikle göğüslerimin çok büyük olduğunu düşünüyorum. Sizce balık etli sınıfına mı giriyorum yoksa direk şişman mı :(

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kilolusun biraz diyeyim ben ideal kilon 66

Vücut Yüzey Alanınız: 2.01 metrekare

Yağsız Vücut Ağırlığınız: 59 kg

İdeal Kilonuz: 66 kg

Vücut Kitle Endeksiniz (BMI): 27.8 kg / metrekare

Sonuç: İdeal kilonuzun üstündesiniz

Boyunuza göre vücut ağırlığınızın fazla olduğunu gösterir. Fazla kilolu olma durumu gerekli önlemler alınmadığı takdirde pek çok hastalık için risk faktörü olan obeziteye (şişmanlık) yol açar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bi beş Kilo fazlan olabilir.. Çünkü orantılı olması için boya göre artı eksi On Kilo oynaması lazım. Misal1.70 boy, 60 ya da 80 arası Kilo..

0|0
    0|0
  • Manken gibisin rahat ol canım :) takılma böyle şeylere. ekmegi kes :)

0|0
    0|0
  • 95D ' yi bizde çok iyi anlarız ya.Tarih et bakım ne gibi ? Balıkesir kavunu kadar var mı ? :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Üzgünüm ama balina etli grubundasın. Yalan mı söyleyeceğim?

Ben 85 kilo olsam kıçımı pc başından kaldırır en azından evde iki üç egzersiz yapardım.

Arkadaşların seni teselli etmeye çalışıyor

0|0
    0|0
  • Arkadaşların iyi niyetle bunu söylemiş olabilir ama dürüst olmak gerekirse kilolusun ideal kilona buradan bakabilirsin. link

0|0
    0|0
  • sen kapıdan girebiliyor musun ilk soru bu

0|0
    0|0
  • boyum 172 kilom 60 ve arkadaşlarım bana kilolusun diyorlar :( bence biraz kilo vermelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...