Whey mi yoksa Gainer mi ?

Merhabalar, vucut gelistirme ile yaklasik 8 aylik bir gecmisim oldu daha sonra ramazandi yaz tatiliydi derken bir sure bosladim simdi tekrar basliyorum ancak hacim acisindan hep sıkıntım oluyor. Su an 1.83 78kg,im. Spora giderken 84 kiloydum ancak hacim olarak yine etrafimdakiler zayif diyordu. Daha once 2 adet optimum 2 kiloluk whey ve 300gr creatin tukettim. Simdi gainer dusunuyorum siz hacim icin ne onerirsiniz ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 78 kilosun bence kilo alma. Bu boya göre o kilo gayet iyi zayıf falan değil. Gainer'i ele sana kilo aldırır. Antrenmandan önce ve sonra birer ölçek whey protein alman yeterli. Kalas gibi şişmenin bir anlamı yok fit kas yağlı kastan her zaman daha güzel görünür.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim benimde aklima dediginiz sekil daha mantikli geldi, gainer kullanirsam fazla gelecek gibi... Peki tavsiye edeceginiz protein tozu markasi var mi ? Ve yanina tavsiye edebileceginiz bir urun creatin, bcaa gibi, simdiden tesekkurler. Aslinda amino asitte olabilir diye dusunuyorum toz yerine :)

• Amino asit de olur, protein de olur. Optimum, ultimate Nutrition uygun ve kalitelidir. Yanına ek olarak Antrenmandan önce BCAA alabilirsin, performans açısından. Daha fazlasını alma, hayvansal ve bitkisel proteinlerle yürütmeye çalış.

• Cok tesekkurler tavsiyelerinizi goz onunde bulundurucam:)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Whey isolate yeterlidir güzel bir karbonhidrat ve protein tüketimiyle gereken kiloları alabilirsiniz.Creatine kullanmayınız bir işe yaramaz boşu boşuna böbrekleri yorarak zarar verebilirsiniz creatini 2 senelik prof olaraktan yapan sporcular kullanıyor.Eğer bir yarışmaya hazırlanmıyorsanız gereği yok.Creatinin amacı koldaki su oranını sabit tutaraktan kolun daha şehvetli durmasına önemli etki etmektedir.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumunuz için tavsiyelerinizi göz önünde bulunduracağım iyi geceler :)

• Çok ağırlık ve büyük harketler.,

deadlift,

power squat

power clean

shrug

pull up

curl

gibi hareketler ve

hardline pro gainer

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim zamaninda hic yanasmamistim o hareketlere artik zamani gelmis sanirim :)

• hacim kilo almak istiyorsan hardline pro gainer 500 öneririm hiç kullanmadım ama kullananlar çok memnun

0|0
    0|0
    • Hardline pek onermiyorlar ama fiyatlari cok uygun deneyebilirim tesekkurler :)

Yükleniyor...