Squat bacak ve kalçayı inceltir mi yoksa irileştirir mi?

Beyler sorunum kalçamın ve üst bacak bölgemin özellikle iç tarafının büyük olması her gün 100 squat yapmayı düşünüyorum vücut ağırlığımla bacaklarda ertesi gün felç oluyor resmen ama kalçada bişi hissetmiyorum ve en önemlisi squat inceltici yönde etki gösterir mi=?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benim 3 yılım squatla geçti. Topuklarının altına 1.5 cmlik tahta felan koyup yap. Bacakları çok sertleştirir, ağırlığa göre taş gibi de yapabilir. Dizden yukarısı kalınlaşır ama kalça için bir şey diyemeyeceğim, benim küçülmedi.

0|0
    0|0
    • Abi yağdan dolayı galiba bilmiyorum ama dizden yukarısı zaten kalın

• Kasınca baldırımı çok sert ama pantolonlara girerken sıkıntı yaratıyor öyle olması bel kısmı oturuyor ama baldırlar izin vermiyor resmen bide eskiden basket ve futbol geçmişim var oradan kalma bişi sanırım ama gitmedi bir türlü kalınlık

• bende de benzer sorun var. pantol kalçaya gelince sıkışıyor.Onu sporla eritmek sorundayız, squatla olacağını sanmıyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• İrileştirir özellikle de erkeklerin

0|0
    0|0
  • squat..gercekten eritiyo..sekil veriyo...kardesim yapiyo kas falan da oldu..itici bir goruntude yok..

0|0
    0|0
  • Kesınlıkle cok ıse yarıyor.

Hareketı tm dogru yapmaya calıs o zaman.

0|0
    0|0
  • squat ne bilsem :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sen buradakilere bakma

millet mal mal yorum yapmış .

bilen de bilmeyen de.

hatta bilmeyen ben bilmiyorum diye de yorum yapmış. seviye yerlerde yani.

cevap ise evet kalınlaştırır.

0|1
    0|0
  • kalçadaki yağları yakıpkalçayı sıkılaştırır

0|0
    0|0
  • Fazla yapmak çok gelişeceğini göstermez.

0|0
    0|0
    • Ağırlık altına girmediğim için çokta fazla olmadığını düşünüyorum ve sınavlarımız var şuan tek yapabildiğim squat+şınav ve diyet

• Kalça kısmı sıkılaşır üst bacak şişer öyle söyleyeyim madem

• Zaten hayvan gibi üst bacak daha ne kadar şişicek bilmiyorum

• sıkılaştırır net .

0|0
    0|0
  • İRİ İRİ YAPAR

0|0
    0|0
Yükleniyor...