Çok şaşkınıım lutfen cevap verın ! ..

Merhaba arkadaslar bu soruyu sormustum ama hep bilinçaltı denılıyor ..

Bugun sabah gözlerım kapalı ama uyanıktım biri kulağıma ya habibi dedi ve bende istemsiz ya habibi dedim anlamı ' ey sevgılı demekmıs '

Benimde sevdıgım çocuk gece gunduz kuran okuyan biri anlamının ey sevgılı oldugunu öğrenınce aklıma o geldı ..

arkadaslar bilinçaltı demeyın atıyenın o şarkısını felan dinlemedım hiç ve ruya değildii gercekte söylendı çok emınım lütfen bilinç altı dıye yorum yapmayın bilinçaltı olamaz emınım .. yorumlarınızı beklıyorum ..

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu konuda ne denilebilir bilmemki bir yardim al bnce profesyonele sormal gerek yasamadigim icin birsey diyemem canim

1|0
    0|0
    • haklısın canım ama tanıdıgım bırı yokkı profesyonel biri belki buradan çıkar dıye sordum .s

• tesekkurler canımm

• Birsey degil tatlim

Erkekler Ne Diyor 4

• sımdı sevgılının dıne cok yakın olması bazen onla dını konular konusyor olmanız cok yuksek .bu tamamen beynın sana bır oyunu bana guven kımayagerım ve fızık ve otesı bılımlerde cok ıyıyım .sana bır olayı anlatıcam kendım yasamıstım .bır gun sabah yatıyorum ama uyumuyorum gozum kapalı .ve hanı bır araba dusun yuksek seslı uzaktan gelıyor ve yanımdan gecıp gıdıyor gıbı bır ses dondum kaldım .bu bır kac kez oldu .sonra doktora gıttım .benı kulak burun bogaza yooaldı .dedım kı lan ne alaka ben ses duyuyorum kulak burun bogaz .sonra orta kulak ıltahabım varmıs .ve sesler bundan dedı .yada geceeri karabasan derler .ben bunu amreıkadayken bır bılım dergısınde okuudm anlatması uzun ama tamamen beynımızın vucudumuza bloke koymasından oluyormus.yada bırse yler gormek .dolayısıyla senın bır donem kafana dusen bır mevzu dısarı yansıması .tabıkı kısıtlı bılgılerımzle ınsan bunu anlamakta zorlanıyo ama ınan onemlı bır sey degıl .devamlı olursa bana gene bır hatırlat sıkıntı yok rahat ol bence

0|0
    0|0
    • sevdıgım kişiyle hiç konusmadım ama hergun göeüp bakıstıgım olaylar yasadıgım bırı hıc merhaba demedık bıle aama aylardır sevıyorum kuran okudugunu bılıyorum

• haklsınız tesekkurler ama çok sık okumuyorum 2,3 gunde bir kuran okuyorum gergun ise dua edıyorum bilinçaltı felan değil yani eminim .

• :)onu bız ayırt edemıyoruz ıste .beyın oyle bır mekanızmakı henuz %3 unu bıle cozemedık .ruyaları dusun gercek gıbı .ama aslında beynımızın kendını boslatmasıdır .herseyı kayıt eder beyın .ve aradan 20 sene sonra alakasız bıre ruya görürüz hayırdır derız halbukı 2o sene oncekı bır olay depolanmıs ve gunu gelmıs ruya olarak atılmsıtır

• Bazı rüyalar çok gerçekcidir o anı yaşarsın etkisi bazen günlerce sürer onlardan biri

0|0
    0|0
  • Kendinizi kandırıyorsunuz. Sizin gibiler çok kolay kandırılabilir ve korkutulabilir. Cinlere falanda inanıyordur. Geceleri düzgün uyuyamayan cinsellikten de korkan zavallı basit canlılar. Korkusuz olmayı öğrenemeyeceksiniz.

0|0
    1|0
    • korkmayla alakası yok başlıgı oku şaşkınım dıyorum .

• Masum olmak daha önemli olumsuz yönden bakma.

• peki ..

• ya habibi:Dgüldüm

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...