Kindar mısınız ?????

Merhaba sayın site sakinleri...Eşinizle sevgılınızle nısanlanızla kac gun kus durabılırsınız ...ne yaparsa barısırsınız ıntıkam alma güdünüz varmıdır ?

0|0
13|19

En İyi Kız Görüşü

• kindarım

unutmam hiç

intikam almamı gerektirecek bir şey yaşanmışsa alınır

bu da çok çok ciddi bir durum olmalı

küsme huyundan hoşlanmam

kızarsın,kırılırsın söylersin ya da belli edersin

karşı taraf hatasını anlamışsa gönül almaya çalışıyorsa mesele yoktur

bir de anlamıyor hatta umursamıyorsa barışacak bir durum yoktur

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• olgun ermiş ve erdemli insanlar değil sadece aptallar kin tutmaz..kin tutup karşılık verse o insan birdaha kimseye zarar vermez engeller..ama eger kin tutmayıp unutalım diyorsa ona zarar veren nede olsa tepki yok diye aynı şeyi başkasınada yapar..kin tutmak zeka ürünü bir davranıştır..

1|0
    0|0
  • Bazen bende inatçıyım ve kin tutarım,geri dönüşüm yoktur,

1|0
    0|0
  • Kin gütmenin bendeki yeri sadece zaman kaybıdır, zaman kaybına da tahammül edemeyen birisiyim.

Duruma olaya göre değişir de, çabasını görürsem birşeyleri değiştirebilir her zaman.

cut.

0|0
    0|0
  • Sevdiklerime karşı kin beslemem ama sevmediklerimlede fazla muhattap olmam sonuçta sevmiyorum yani.

1|0
    0|0
  • ben biraz acımasızım galiba yanlışlar karşısında ama eşim küs kalamaz hemen barışmaya çalışır en sevdiğim yönü de bu:)

1|0
    0|0
    • Valla eşim beni dün çok kırdı..akşama konuşup çözebiliriz ama bende pek adım atmam eger haklıysam eşim ilk adımı atar eger haksızsam eşimde cok acımasız olabılıyor..

• Evlilik böyle işte.. Haklı olduğun zamanlarda bile yine de egodan fedakarlık yapıp düzeltmeye çalışmak..Bunu tercih ederim sonuçta normal arkadaş değiliz..Biraz fedakarlığı ve alttan almayı hakediyorlar yine de..

• intikam almam ama yapılanı asla unutmam kendini affettircek daha büyük şeyleri kendi yapmalı bana karşı

1|0
    0|0
  • sevgilimle akşam yatağa girene kadar küs kalabilirim ama diğerlerini affetmem :)

1|0
    0|0
  • kimseye küsemem en fazla 1 gün

1|0
    0|0
  • kindar değilimdir ama çok uzatırım intikam almam da yaptırdğı şeye kesınlıkle pişman ettiririm :D

1|0
    0|0
  • Evet çok intikamperestim.

1|0
    0|0

• o barışana kadar barışmam :D

1|0
    0|0
  • yolda olan yolda kalır önüme bakarım gerisi boş,

1|0
    0|0
  • Takıştığımız bir arkadaşı 1 gün sonra arayıp bir şey sormuştum hiçbir şey olmamış gibi Konuşmadan 1-2 saat sonra jeton düştü. O derece saf yönlerim var.

0|0
    0|0
  • küsüp de barıstgm hic olmamistr ... bu yönümü hic sevmiyorum ama galiba kindarm hemde fazlasyla

0|0
    0|0
  • ben küstümmü tam küsü yorum o barışıyo bazende ben altan alıyorum duruma göre değişiyo

0|0
    0|0
  • su saatten snra bıttıı yanı ıntıkamı mı öbür dünyada alcam

0|0
    0|0
  • ihanet düşünmek kötüdür iyi olmaya bakın :)

1|0
    0|0
  • sevgilimle ayrı gibiyiz çocuğuna bile bakarım hasta olsun arasın koşar yetişir bakarım ona :)

0|0
    0|0
  • insanlardan ve hayattan nefret ediyorum ama en büyük kinim ve öfkem yine kendime,kendimden nefret ettiğim kadar kimseden etmiyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kindar artı inatçı

Yapma dediğimi ısrarla yapıyosa hayatımda kalmasının anlamı yok intikamlada uğraşamam

görmemezlikten gelmem en büyük intikam biçimi.

1|0
    0|0
  • Kin tutamam ben .

1|0
    0|0
  • Kindarım ilk adımı atmam

1|0
    0|0
  • Kinciyim aşırı :\

1|0
    0|0
  • seviğime karsı kindar olamıyorum:$

1|0
    0|0
  • hiç değilim birisine sinirlensem bile 10 dk sonra dayanamam gidip sarılırm küs kalamam

1|0
    0|0
  • kindarlık öyle olmaz ki ama kin gütmek yani gelip senden özür dilese dahi unutmayıp devam etmektir ama ben o şekil yapmam özür dilendiğinde hatasını anladığında affederim

bu arada karşım da ki ne kadar küs kalırsa o kadar küs kalabilirim

1|0
    1|0
  • asla kin tutamıyorum küs bile kalamam yüzüme gülene gülerim hemen :)

1|0
    0|0
  • Evet kin tutmayı asil şekilde bozmadan başaranlardanım .

1|0
    0|0
  • Sevmediğim insandan intikam alırım. Her insandan almam ciddi anlamda artık sevmiyosam adını duyunca ıyyy diyebiliyosam alırım

0|0
    0|0
  • kaç gün değil

hayatımdan çıkarıyorum

0|0
    0|0
  • var kınlık:(uzun zmn kus kalabılırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...