Spora ne siklikta kacta gidersiniz?

Spor salonuna genelde hep is cikisi gidiyorum yani aksam uzeri. 12:00den once giden varmi merak ediyorum. Sabah spora gitmek tuhafima geliyor. Belki aliskin oldugum icinde olabilir.

Siz ne siklikta, saat kac covari gidersiniz spora?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• aslında en iyi şekli sabah sporu ama yapan çok nadirdir. bende salona gittiğimde akşam iş çıkışı giderdim 1 yıldır onada gidemiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• son 3 aydır hergün spor yapıyorum

0|0
    0|0
  • en güzel spor bence sabah sporu yani yürüyüş ya da tempolu koşu

1|0
    0|0
  • YAzın düzenli bir spor hayatım vardı (: havalar soğudu üşenmeye başladım (:

0|0
    0|0
  • akşam oluyor genelde. haftada 2 gün yüzme 3 gün fitness.

1|0
    0|0
  • her gün sabah 6.00 da başalrım 7.00 biter

1|0
    0|0
  • Aslında iş çıkışı tavsiye edilmeyen saatlerdir. Çünkü hem beden hem de zihin yorgundur. Dolayısıyla istediğin verimi tam anlamıyla alamazsın. Eğer yapabilirsen sabah 1 saat erken kalkıp spor yapman ama ben de yapamıyorum bunu:) onun yerine işe gitmediğim günlerde yapıyorum sporumu. daha keyifli ve rahat oluyor.

0|0
    0|0
  • ben iş çıkışı gidiyorum 10 dakika önce geldim zaten :=)) gece ya da 4/12 çalıştığım zamanlarda sabahları gitmem gerekiyor mecburen ama oda kahvaltıdan sonra oluyor ..

0|0
    0|0
  • Pazar günleri sabah gitmek çok keyifli oluyor. Diğer günler 4-5 gibi çünkü vücudun maximum gücü bu saatlerde belirir.

0|0
    0|0
  • Bazen sabah 6 genelde 11 de yapıyorum. Bir ara akşam gidiyordum. Akşam sporu sabahın yanında çok zayıf kalıyor.

0|0
    0|0
  • son 2 senedir sadece 2 aydr iş yoğunluğundan dolayı genelde haft 3 kez 2 şer saatten yoğun basketbol stilll :

0|0
    0|0
  • Haftanın 5 günü 3 senedir gidiyorum :) Bazen 4 e düşebiliyorum.

0|0
    0|0
  • para verip gitmeyenlerdenim :D

0|0
    0|0
    • Sizin gibiler yuzunden salonlari zengin ettiniz.:))

• zengin olacaklar varmış ben vesile olmuşum böyle değerlendirmek lazım :)

• Hergün giderim işim olduğu gün gitmem bu da bana dinlenme günü olmuş oluyor,gitme saatimde genelde sabah 10 ile öğlen 2 arası

0|0
    0|0
  • Salona gidecek vaktim olmuyor okul,kurs,vizeler finaller derken.O yüzden genelde evde çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • spora karsıyım cok yorucu

0|0
    0|0
  • haftanın 6 günü hafta içleri iş cıkısı pazar 10 13 arası birde 16 20 arası ek işimde olur kendisi:)

0|0
    0|0
  • hıç spor yapmıyorum ayda yıla bır halı saha macı baska yok

0|0
    0|0
  • burada spor yapmak yasak

0|0
    0|0
  • Vardır neden olmasın

vardiyada calısanlar gayet de 12 den önce giderler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• haftada 4 kere öğlen 1-2 arası

0|0
    0|0
  • Saat 19:00 gibi gidip 22:00- 22:30 da çıkıyordum

0|0
    0|0
  • sabah 8.30

1|0
    0|0
  • saat 6 ile 7 arası akşam

1|0
    0|0
  • Ben 14.00 ile 16.00 arasinda giderim bu vakitler uygun bence , haftada 3 gun gidiyorum

1|0
    0|0
    • Calismiyorsun sanirim, bu saatlerde gitmek zor

• Ben okuyorum üniversitede okulum 12 de bitiyo hergun spor salonu da okulun hemen yakininda zaten

• Sanslisin o zamn

Yükleniyor...