Fizik dersinde nasıl iyi başarı gelir? tecrübe konuşsun isterim

Arkadaş mantığı kuramıyorum farklı soru tipleri canımı yakıyor taktikler bekliyorum. yapanlar nasıl çalıştı?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle formül ezberleme.özellikle fizik 1 konuları birbirine çok bağlı olduğundan konu atlama. dershane öğretmenlerinden bire bir dersler al.hayatım boyunca fiziği çok sevdim.o yüzden de mühendis oldum.mantığı kurmak için basit düşün.fiziği seven arkadaşlarından yardım al.hareketi kafanda canlandırmaya çalış.en temel konulardan başla çalışmaya.temel sağlam olmazsa her konuyu az çok bilmenin hiç bir faydası yok sonuçta sözel bir ders gibi değil.sevmeye çalış göreceksin konuları anladıkça şevkle çözeceksin.ulan akşam akşam beni de iştahlandırdın işi gücü bırakım fizik testi mi çözsem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hıc beceremem zor bır ders allah kolaylık versın sana

0|1
    0|0
  • öncelikle konuyu çok iyi oku konu anlatımlı kitaplarından ondan sonra kolay sorulardan başla çözmeye konuları anlamıyorsan internetten videolu anlatımlara bak ekol hoca mesela çok güzel anlatıyor

0|0
    0|0
  • Fizik dersini okulda gordugumde zordu simdi bakiyorumda sanki doktorluk hemsirelik okuyorduk ya da bilim insani olcekdik ne bicim ders ya mayoz mitoz bolunme :)

0|0
    0|0
  • fizik benimde en berbat dersimdiiii kitabı eline alıpp çok dikkatli bakarsan oluyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 1|1
    0|0
  • formülleri yaz küçük bir kağıda koy cebine soru çözerken felan sürekli yanında olsun

bida kapasitene göre sorulardan başla çözmeye

0|0
    0|0
Yükleniyor...