Sizce hakkımda ne düşünüyor? Yorumlarınızı bekliyorum.

1 senelik bir ilişkimiz vardı. 2 ay önce ayrıldık ve 2 aydır barışmak için yapmadığım şey kalmadı. Ama ne yaptıysam bir etkisi olmadı. Aksine daha da uzaklaştı benden. Bana beni sevmediğini, özlemediğini, unuttuğunu söyledi. Son 1 haftaya kadar hep peşindeydim. Ama 1 haftadır sınıfta yüzüne bile bakmıyorum, mesaj falan atmıyorum. Bu arada tarzımı da baştan aşağı değiştirdim ve çok olumlu yorumlar aldım. Ve derste de birkaç kez bakışını yakaladım. Dün de fakültede yanından geçtim ama o yokmuş gibi davrandım. Sizce şu an neler düşünüyor? Hissettiği şeyler ne olabilir? Yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Pişmanlık ruhunu basktan asagiya sarmis.Onu umursama ve boyle.devam et.Sonucunu en yakin zamanda alirsin ;)

0|0
    0|0
    • Ne kadar katı olursa olsun, asla dönmem etmem dese bile pişman olmuş mudur az da olsa?

• Dua etmeme gerek yok.Ben bir kizsam bir kizin ne duusundugu ne hissettigini az cok bilirim ;)

• :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Senin onun peşinde koşmana alıştığından mutlaka o günleri arıyordur...

0|0
    0|0
  • Şu anki durumu pişmanlık olabilir.. Kendini yenilemen onun dikkatini çekmiş ve hoşuna bile gitmiş olabilir.. Ama benden sana küçük bir öneri, 2 ay o kadar çabaladıysan ve zerre sonuç almadıysan artık uğraşma çünkü seven insanın sana böyle kıyabileceğini hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Gönül yine de onu istiyor.

• Seni anlıyorum ama o gönlüne laf dinletmelisin sen onu istesen, o seni istemese ilerde yine sorun çıkacak beraber olmaya başlasanız da..

• Yeniden başlasak öyle güzel yürütürdüm ki ilişkiyi. Ne bir kavga ne bir olay. Keşke o şansı verse bana.

• Kacan kovalanir sen varken seni ozledihini hissetmiyor eger sirt cevirisen galibiyet sende olur biz kizlar boyleyiz :))

0|0
    0|0
    • Gerçekten işe yarar mı bu? Ama beni hiç sevmediğini söylüyor.

• Hissediyordur kesinlikle kimse bir anda veya bir ayda silemez hersey bir kizginlikla dilden cikanlardir bunu bil ben suanki sevgilime seni sevmiorum senin sevginede inanmiorum yavsak bir insansin yagci vede malsin diorum oderece bazen uyuz oluyorum soguyorum ama cocugun yanina biri yaklassa sacindan tutup merdivenlerden suruklerim boyle yani

• Umarım o da aynı şeyleri düşünüyordur.

• alışkanlıklar.. sevilmek.. şimdi ayrıldığınız ilk anlarda peşinde koştuğun için kaybettiği şeleri farkedemedi ama artık farkında. Baştan aşağı değişmen ve ona aldırış etmemen bambaşka biri olma izlenimi vermen hoşuna gitmedi büyük ihtimalle. belki de pişman bile olmuş olabilir.

0|0
    0|0
    • Umarım pişman olmuştur. Ve pişman olacağı daha çok şey var. Umarım hepsinin teker teker farkına varır.

• bu bir intikam şekli sanki :)

• Bana çektirdiklerinin yanında buna intikam denilir mi, bilemem..

• neden ayrılmıştnz? arada değişiklik ve göz görülebilecek şekilde olunca güzeldir. belki düşüncelerinde kıpırdama olmuştur ama ne ne kadardır bilemiyorum. ama şu kuralı unutma kaçan kovalanır ve kovalanan illaki kendini naza çekerek kaçar. öyle olmuş gibi :)

0|0
    0|0
    • Benim kıskançlıklarım yüzünden.

• Peki bunu görmesini nasıl sağlayabilirim?

• özüne dönerek olmadığın biri gibi değilde kendin gibi özgür davranarak

• kafası kesinlikle karışmıştır ama kesinlikle tükürdüğünü yalamaz yani sen mesaj atmadan atmaz bence son kez mesaj at

0|0
    0|0
    • Belli bir süre geçsin mesaj işini halledeceğim. Ama şu an çok erken.

• onu umursamaman onu daha çok sana çeker kaçan kovalanır felsefesi böyle devam et o arayacak seni yokmuş gibi davran ya da sevgili olmadan önce ki gibi

0|0
    0|0
  • Kalkan bir tarafları yavaş yavaş inmeye başlamıştır :) İyi yapmışsın

0|0
    0|0
    • Bu kesin böyle midir? Her kızda aynı mıdır yani?

• Evet, bir de mektup yazacağım.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...