Böyle bir durumda ne yapılır bilmiyorum ??

merhaba arkadaşlar yine ben ve sorularım şimdi size anlatacaklarıma kulak verin ve lütfen yorumlarınızı esirgemeyin benim yazın çıktığım çocuk benden ayrıldı onunla aynı sınıftayız ben bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını hep sizinle uğraşıyosa bir yerlede karşılaşıyorsanız diya algılarım işte biz de bu çocukla hep böyleydik o benle uğraşırdı ben onunla uğraşırdım ama yaz tatilinde o benden ayrıldı okullar açılınca a sinir olduğum bir kızla çımmaya başladı ve yanımdan geçerken bana bakarak kızın elini tuttu sonra bu kızdan ayrıldı ve benden önceki sevgilisiyle çıkmaya başladı bu arada okullar açıldığından beri hiç konuşmuyoruz geçen gün beden dersinde ona sınıftan birinin gelip gelmedğini sordum ( arkadaşlarla yoklama alıyoduk aynı sınıftayız da arkadaşla ) ona o kişinin gelip gelmediğini sordum önce noluyoruz gibilerinden baktı çünkü sorduğum çocuk devamlı benimle uğraşan ve benim çevremde dolanan bir çocuktu sonra sertçe gelmedi dedi ayrıca tahtadaki yazıları yazarken benim inadıma tahtanın önüne geçmeler falan son teneffüs yerini değiştirip bizim hemen yan sıramıza geldi işte o ders yine göz göze geldik arkadaşlar açık konuşmak gerekirse ben bu çocuğu hala seviyorum ama onun ne yaptığını anlamıyorum sizce benden hoşlanıyor mu ?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Öncelikle yine ben demişsin ama gizlisin kusura bakma tanımadık seni? Booş hayallere kapılma bence seni sevmiyor aynı sınıfta günde 1000 defa göz göze gelme şansın var matematiksel olarak.. Sen ona karşı boş olmadığın belli o yüzden sıradan bir bakışı lehine çevirme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...