Böyle davranmasının sebebi nedir??...

şimdi ben bundan 3 ay önce birinin çıkma teklifini kabul ettim ve çıkmaya başladık aradan 1 gün geçti bana basitsin dedi ve ayrıldık 1 ay geçtikten sonra yine geldi özür diledi falan filan affettim yine çıkmaya başladık tekrar 1 ay geçti ve yine özür diledi affettim neden diye sormayın çünkü bende bilmiyorum neden affettiğimi ve Şu an 1 haftadır çıkıyoruz bana şimdiden bize gel seni öpmek isterim çok güelsin gibi laflar söylüo ama bunlar ya telefonda ya da mesajda oluyo genelde biz aynı okuldayız bana dediki okulda çok görüşmeyelim özellikle teneffüslerde konuşmuyo derse de girme dio neden diorum okulda sulu davranmayı sevmiyomuş arkadaşların da haberi olmasın diyo sizce neden?...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu bulunduğun olaya 3. bir kişi olarak bak, objektif ol bakalım neler düşüneceksin.

Kendi fikrimi söylüyorum, objektif olarak bakacak olursam senden istediğini aldıktan sonra seninle bir daha görüşmeyecek, belki de tam tersi sürükleyecek. Bak belli ki iyi niyetli bir kızsın ben sana derim ki bırak şunun peşini. Her an peşimde diye düşünüyor nede olsa cepte diyor ve süründürmeye çalışıyor seni, şimdide eve atıcak seni açıkcası. Bence uzak dur, yoksa üzülen taraf sen olursun.

0|0
    0|0
    • ama yanyanayken hiç yakınlaşmıyo ki birde kimse duymasın istiyor neden olabilir kii

• bu ilişkiyi gizlemesinden ama anlamıyokii

• Sor mantıklı bir cevabı yoksa daha fazla yürümez de seviyorsa zaten açıklar

• Ah senin gibi iyi niyetli kızlar neden benim karşıma çıkmazki o cocuktanda hemen uzaklas seni yataga atmaya calisiyor sonrasinda seni tanimiycak bile seni sevse gizlemezdi ve oncesindede onlari sana soylemezdi yani gönül eglendiriyor seninle

0|0
    0|0
    • ya gizlemesinin sebebi nedir

• nasıl yanii

• Yanisi şuki*et sen onu yüz verme bir daha gönül eglendiriyo dedik ya sana

• Suyunu çıkarmayın ! Olmuyor işte :))

0|0
    0|0
  • Açıkcası sana kaymak istyor cinsel manada aman dikkat

0|0
    0|0
  • Eglence bence. Sana gabaran bıseyler var uzak dur bosver ne pok yerse yesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sürekli afetgin için basotsın diyor affetme ayrıca başak bir i var ya da sevgilsii ldugunu kisenin blmeisni istemiyor ki sevmiyor sevse saklamazdı ne olursa olsun ayrıl bnce niyeti eglnce

0|0
    0|0
  • umarım bu cevabım seni üzmez yaparsan daha çok üzüleceğini düşünerek yazıyorum:seni cinsellik isteklerinde kullanmak istiyor sadece hepsi bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...