Kız arkadaşım özelden devlete geçti sınıfının önünde de sıra olmuş :) Siz ne yapardınız bu olaylar karşısında ?

Arkadaşlar ben şuan lise 4 üm kız arkadaşlarımdan biri 4 ün başında çok ünlü bir özel okuldan (hatta isimde vereyim bişey olmaz doğa kol.) düz devlet lisedine geçti. Ama biraz varoş sayılabilecek bir okula gitti. Bir dönem anca dayandı bu dönem geri geldi bizim okula. Ama kız gerçekten çok güzel bir kızdı yani ajansta kaydıda bulunuyorrdu sarışın uzun boylu falan.

Kız anlatıyor ama gülmekten ölüyoruz ya. Okula ilk başladığında tüm okulda ünü yayılmış. Aaa c şubesine doğadan sarışın çok güzel bir kız geelmiş diye. Her tenefüste diğer sınıflardan 9-10-11-12 lerden hem erkekler hem kızlar bu kızı görmeye geliyomuş artık sınıfın önü izdiham oluyormuş. Böyle sınıfın önü hiç boş kalmayınca bi de erkekler kavga etmiş sen gördün ben göremedim diye. Bunun üstüne müdür yardımcısı yanına kızı almış izdihamı önlemek ve görmeyen kalmasın amacıyla tüm sınıfları teker teker dolaşmış kızla birlikte.

Bi de o okuldaki kızlar hiç konuşmuyormuş kıskançlıktan bu kızla. Kız gitti 1 dönem zor dayandı geri geldi ya :))) Siz ne yapardınız acaba bu drumda ? Valla ben 1 dönem bile beklemem hatta müdür yardımcısıyla da sınıfları dolaşmaya çıkmam yani ne demek orası harem bende cariye miyim kendimi göstermeye sınıflara gidiyorum. Ha bu arada öğrenciler kapıda izdiham yapınca bazı öğretmenlerde merak edip sınıfa gelmiş ne acaba bu kızın özelliği diye :D

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• Devlet okulunda kız arkadaşının parası geçmemiştir. Ay parçasımı bu abartma bu kadar devlet okullarını da aşşalamana gerek yok.. Kız arkadasın bencede ajansta falan kalsın ondan iyi oyuncu olur hatta okumaya devam etsin ilerletsin yazar olsun ;))

arkadasınada sanada bir çift lafım var "Büyük görme ; Küçülürsün..."

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Devlet okullarını bu kadar aşağılayacak birsey yok.Unutma o devlet okullarındanda çok iyi yerlere gelenler var.

3|0
    0|0
    • Çok iyi yere gelenlerin %80i zaten devlet okullarından çıkma... Ben hiç doğa kolejınden mezun olupta Uzay Mühendisi olan biri görmedim mesela :D Ya da doçent prof vs vs :)

• soru veya olay neresinde bunun.kız güzel olabilir.kolejden değilde herhangi bir yerden gelip dikkat çekici bir kız olsa yine aynı olaylar yaşanabilir zaten.bunda ilginç olan bişey yok.sence en büyük kısım kolejden devlet lisesine gitmiş olması ama asıl ilgi uyandıran kısım kızın güzel olmasıdır.burda senin amacın ne?

0|0
    0|0
  • Kesin çirkin birşeydide parası vardır ama hikayeyi beğenmedim ilkokula giden kardeşime yazdırsam daha yaratıcı olurdu

0|0
    0|0
  • Müdürün yaratıcılığı taktire şayan :)

1|0
    0|0
  • :))) allahım allahım bastan sona okudum bunu ben :)

2|0
    0|0
  • yazı cok uzun geldı özet geç

0|0
    0|0
  • egonada sanada sorunada bu ne yaa :D dikkat çekmek istiyosanız gidip fitness'a :D

0|0
    0|0
  • o kız üstün demekki daha çok başarılı ondan geçmiş kıskançlık kötü bişey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ünlü birisiymiş gibi müdür alıp kızt sınıf sınıf dolaşmış yani saçma sapan bişi yaa

1|1
    0|0
  • yok artık bende adriana lima. ulen devlet okulunda bizde okuduk hemde varoş bi liseydi ne olmuş ayrıca bizim okula amerikan koleiinden vs kızlarda geldi fıstık gibiydiler allah var ama kimse dediğin gibi yapmadı hani o tarz lisede okumasak yutturcanız tamam bakmışlardır onu inkar etmem de azcık destekli atın be arkadaş.

1|0
    0|0
  • Çocuksunuz ya :D neyse sizde bir gün büyüyüp paranın ve güzelliğin önemli olmadığını anlarsınız :D Bol şans...

0|0
    0|0
  • devlet okullarını bukadar aşağılayacak bşey yok.bıde okudum sonuna kadar ya.

1|0
    0|0
  • ergen abartması uydurması işte gülmedim ben

3|0
    0|0
    • Haklısın bende okusam banada inandırıcı gelmez ama şaka gibi bir olay işte.Gerçekten yaşandı bu drum :)

• ne biliyorsun başındamıydın ?

• Halamın komşusuda aynı o lisede öğretmen ben bu kızdan dinleyince onada sordum halam gile gittiğimde adını söyleyince hatırladı zaten kadında gülme krizine girdi o biliyor oda anlattı bana

• Soru gerçekci gelmedi .ü

yapmayın söyle seyler gencler :D

2|0
    0|0
    • Bende okusam inanmazdım gerçekten ama şaka gibi işte bu olaylar gerçekten yaşandı yani :)

• A) sen yalan söylüyorsun.

B) kız yalan söylüyor.

C) abartıyosun.

D) Egonu tatmin için yazdın

saçmalık

• Hiçbiri halamın komşusuda aynı o lisede öğretmen ben bu kızdan dinleyince onada sordum halam gile gittiğimde adını söyleyince hatırladı zaten kadında gülme krizine girdi o biliyor oda anlattı bana.

• güzel hikaye sevdim bunu ilgilenmezdim sanırım

0|0
    0|0
  • oda müdürle gezmiş mi . hey allahım görende 5 agzı 10 bacagı flan var sancak :)

2|0
    0|0
    • Evet evet tek tek sınıflaı gezmiş müdür yardımcısıyla :) Bizde dedik niye gidiyon kızım sen sınıflara diye :)

• onunda işine gelmiş bakma sen :D

• Saçmalık.

1|0
    0|0
  • Güldürmedi.

0|0
    0|0
  • Eeee ?

0|0
    0|0
  • Gülmedim

0|0
    0|0
  • bunlar ne kadar beyinsizce üretilmiş sorular yarabbim.Ne biçim bir ironidir bu :D

0|0
    0|0
  • demezdım demezdım dıyenlerden nefret ederdım ama dıyorum...ergen saçmalıkları..ergen egoları...

0|0
    0|0
Yükleniyor...