Lafınızı çekinmeden söylermisiniz, yoksa kalp kırmamak için susarmısınız?

Herkesin dayanamadığı artık canına tak ettiği anlar veya insanlar vardır.Peki bu anlarda lafınızı esirgemeden söylermisiniz yoksa insanların kalbini kırmamak için susarmısınız ? Sizce hangisi doğru?

Güncellemeler:
Yahu birinizde puan verinde soru yayında kalsın :)

0|0
18|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Kişisine göre değişir.

büyüğüm ve saygı duyduğum biriyse surarım..

Yaşıtım veya küstah biriyse susmam. Lafı geçiririm...

0|2
    0|0
  • Eğer kalbim kırılmışsa o an kalp kırmak için elimden geleni yaptığım doğrudur. Ama insana, o insanla arandaki samimiyete göre değişiyor.

0|2
    0|0
  • bence kişi kendini yıpratmamalı ne söylenmesi gerekiyorsa anında tepki verilmeli ki birdaha kimse sizi aynı konuma sokmasın eger susarsak kalp kırmamak için kendi kalbimizi hiçe saymış oluruz kendimize olan saygımızı yitirmemek için gerekli olanın söylenmesinden yanayım :)

0|1
    0|0
  • hakkettiklerinde söylerim acımam

0|2
    0|0
  • Önceden çok susardım yani hiçbişey demezdim bildiğin ezilirdim :D Sonradan anladımki benim kalbim kimseden önemli değil herkesi hayatımdan çıkardım şuan biri terslediginde çok olmadasa tersliyorum tavır alıyorum taviz vermemeye çalışıyorum :)

0|1
    0|0
  • Bazen susarım bazen söylerim.

0|1
    0|0
  • söylerim bazende susmasını bilirim

0|1
    0|0
  • yerine göre.

0|2
    0|0
  • insanların kalbi kırılmasın diye herzaman susarım bu yüzden bana saf mısın sen aptalmısın sen hep derler :) olsun yeterki kırılmasınlar zaten pişman oluyolar

0|1
    0|0
    • yüreğin güzel ama kimi yerde insanlara tepkini göstermelisin :)

• Cocukken okudugum kamyonda yazili bu sozu hic unutmam:

"Suskunlugumuz korkudan degil; erdemimizdendir."

Nezakete cok onem veririm. Cansizlara dahi zarar vermemeye cok önem veririm.

0|1
    0|0
  • Cnım yanmssa susarm

0|1
    0|0
  • Herseyi yerine yordamina gore yapcksn .

0|2
    0|0
  • Susmam, neyse onu söylerim.

Kalp kırmamak adına ;

Yalanlarla mutlu olmasın.

Zaten içimden de geçmez.

Herkes hakettiği eleştriyi ;

Benden fazlasıyla alır.

O kadar.

0|1
    0|0
  • içimden söverim en güzel çözüm :)

0|1
    0|1
  • her şeyi söylemem.

bir de söyleyeceklerim karşımdaki kişiye göre değişir :)

0|2
    0|0
  • doğruları çatır çatır söylemek en iyisi.

zorlandığım oluyor bazen tabi.

0|2
    0|0
  • Söylerim, acımıyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben susarım arkadaşım. Hani klişe bir laf vardır, lafa bakarım laf mı diye falan . Mükemmel bir söz. O kişiyle ve ve ya o durumla ilgili bir sözümün olmadığını, kafamın basmadığını gösterir sinirlenmem. Onun için bırakırım konuşsun, kendi kendine gelişsin olaylar ;)

0|1
    0|0
  • Eğer kalbini kırmamak için susuyorsam, ve bu karşıdaki şahıs benim anlayış gösterdiğimi bile bile hala üstüme geliyorsa, kusura bakmasın ama kalbinide kırarım kafasınıda.

0|1
    0|0
  • genellikle susan taraf oluyorum fakat benim de bir sınırım var sınır aşılırsa fena kalp kırarım.

0|1
    0|0
  • içimden geldiği gibi davraniyorum direk söylüyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...