Bursaspor yekta ve ceyhunu transfer etmeyi düşünüyor yekta ve ceyhun nasıl futbolcular

yekta ve ceyhun galatasaraydan ayrılmalı mı bakışınız nedir

• Yekta ve ceyhunun yanında sabri ve aydınıda beleş verelim
    A seç
  • Yekta kalsın ceyhun gitsin
    B seç
  • Ikiside kalsın gitmesin
    C seç
  • Ben bilmem mancini bilir
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
320

En İyi Kız Görüşü

• Mancini Ceyhun'u bence asla bırakmaz gerçi Ceyhun sevdasını anlamak pek mümkün değil ama sanırım onu Ceyhun'un fiziği etkiliyor o boyla çok iyi hücum edeceğini düşündüğünden onu yetiştirmek istiyor ama kendi tercihi ben Ceyhun'un gitmesinin çok bir faydası olacağını sanmıyorum ama Yekta kiralık gidebilir

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Ceyhun Türkiye'ye geldiğinde büyük gelecek vaadeden bir oyuncuydu, nitekim Trabzon'da oynadığı futbolla bunu göstermiştir. Ama Fatih Terim döneminde az forma şansı bulması nedeniyle beklenen gelişimi ve patlamayı sergileyemedi. Alman alt yapısı ve fiziğiyle yeni patrick vieira olmasını bekliyordum. Hala geç değil ceyhun için bence. Yekta için ise aynısını söylemek zor. Gelişim göstermesi ya da oynadığı maçlarda ön plana çıkacak işler yapmadı ve o formanın ağırlığını kaldıramıyor gibi. Ceyhun kalsın Yekta gitsin diyorum ben.

0|0
    0|0
  • ceyhun iş yapar ama yekta gönderilmeli

0|1
    0|0
  • serdar için yekta'yı takasta kullanacaklar sanırım. yekta gidebilir ama ceyhun gitmez. alabileceğimiz ondan iyi türk defansif ortasaha yok çünkü. hem stoper de oynayabiliyor. en az sezon sonuna kadar kalır. devre arasında ceyhun'un gitmemesinden yanayım.

1|0
    0|0
  • Direk göndereceksin ikisi de Galatasaray'da oynayacak topçular değiller.

1|0
    0|0
    • orası kesin aydın sabri de dahil

• alan yok kim başına bela edecek

• Anadolu kulüpleri havada kapar onları nasıl alan yok siz satılığa çıkardınızda almadılar mı yahu. Futbolcuları böyle mal yerine koymakta hep tuhafıma gitmiştir.

• Yektanın kaşımpasada oynadığı futbolu aklıma geldikçe gitmesini istemiyorum ama şuan bitmiş durumda ve melo ile selçuk varken ona iş düşmez.Ceyhunu oldum olası sevmem ama şuan türk futbolcuları kıymete binmişken satılmasından yana değilim. He aydın ve sabriyi verebilirler ona lafım yok.

0|0
    0|0
  • Bursa için işe yarayabilir.

0|0
    0|0
  • Ceyhun kesinlikle satilmamali.Son maclardaki performansida bunun göstergesi.

Yekta iyi bir Türk oyuncu idare eder ama onun yerine Engin Baytari verelim yasida geciyor artik.

0|0
    0|1
  • Yekta kalsın ceyhun gitsin

0|0
    0|0
  • İkisinide alsın Serdar Aziz'i versinler bu arada A Şıkkında ki Sabri ve Aydın'ı da üstüne bedava verelim gerçekten

0|0
    0|0
  • Bence ayrılmalılar aydınıda beleşe versinler hatta

0|0
    0|0
  • Gitsin ikisi de. Onlar Galatasaray ayarında futbolcu olamadılar, geliştiremediler kendilerini.

0|0
    0|0
  • türk futbolcuların bu kadar kıymete bindiği sistemde türk oyuncu yollamak aptallıktır.Çok iyi futbolcuklar değil belki ama şu an elimizde türk olarak onlardan daha iyi yedeğimiz mi var ki göndereceğiz.

0|0
    0|0
  • Yekta da Ceyhun da katkı yapar...

0|0
    0|0
  • Serdar aziz gelsin ikiside gitsin

Ceyhun ve yekta iyi ama gsde kimseyi kesemezler...

Özellikle ceyhun ilk onbirde oynarsa bir takımda iki sene sonra milli takım ilk onbirine girer...

0|0
    0|0
  • ikiside kalsın bence 3 dalda mücadele ediyoruz

0|0
    0|1
  • a şıkkı dedım ama sabrı harıc

0|0
    0|0
  • Bursaspor iyi transfer yapmış olur.

0|1
    0|0
  • Ceyhun mancininin göz bebeği kimselere vermez:)

0|0
    0|2
  • En ıyısını Mancını bılır

0|0
    0|0
  • hangi ildesiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mancini ceyhunu göndermez

1|0
    0|0
  • ceyhunun gideceğini sanmıyorum Mancini ona takmış durumda bence iyi yapıyo ama bazen abartıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...