Ünal Aysal böyle bir açıklama yapmış olabilir mi?

Galatasaray SK başkanı Ünal Aysal: "Chelsea'yi geçsek bile sonraki turda kafamızı keserler. UEFA'ya devam etseydik kupayı alırdık"

Her zamanki yandaş medya grubu diyorum başka bir şey demiyorum başkanımız asla böyle bir şey diyemez kesinlikle YALAN.

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Böyle düşündüğüne ihtimal veririm, buna benzer bir şey söylemiş olabileceğine sadece ihtimal veririm.

Yani beklerim, ama böyle düşünmesi düşüncem açısından işime gelir.Çünkü; O HALDE ARA TRANSFERİ İYİ DEĞERLENDİRSİN, ADAM GİBİ TRANSFER YAPSIN ŞU TAKIMA.

cut.

1|0
    0|0
  • sallamasyon haber bunlar,itibar edilmemesi lazım

1|0
    0|0
  • Niye diyemez ?

1|0
    0|0
  • hahahah Ünal Aysal her açıklamasında söylüyor bu takım Şampiyonlar ligi seviyesinde bir takım diye 2 yıl üst üste gruplardan çıktık gecen sene en iyi 8 takım arasındaydık bu sene en iyi 16 arasına girdik daha ileriside olabilir tamamen yandaş medya Türkiye tarihinin en Profesyonel en başarılı başkanı sonuçta karalanması kadar normal bişey yok

1|0
    1|0
  • Bu fener medyası yok muhep galatasarayı karıştırıyor hiç aysel öyle birşey söylermi:)

0|4
    1|0
  • Bu haberleri ciddiye almak bir hata zaten geçen günde bir gazete Samet Aybaba'nın röpörtajı diye kendi ağzından yazmış Fernandes'e giydiriyordu röpörtajda halbu ki öyle bir şey yok sallamayacaksın bunları.

1|0
    0|0
  • başka bir başkan olsa yapardı belki ama Ünal Aysal yapmaz bence bizi real le barça ile bayrn ile bir tutmayı seven bir başkanın böle bir şey diyeceğini düşünmüyorum ama bu söz pek de yalan değil üzülerek soylüyorum bir galatasaray lı olarak :(

0|0
    1|0
  • ınanmıyorum yalandır

1|0
    0|0
  • Baktğın zaman çok doğru söylemiş..

G.Saray Uefa'ya gitse bu sene hem Türk futbolu, hem G.Saray için daha yararlı olurdu.

Chelsea'ye elenecek muhtemelen, hiç puan alamadan dönecek.

Uefada 2-3 tur geçerdi hiç olmazsa puan toplardı.

0|0
    1|0
  • yok yalandır o..

1|0
    0|0
  • o adamdan herşey beklenir demiş olabilir

0|0
    1|0
  • Turu geçemeyeceğiniz için yandaş medyada haklı kafanızı yormayın

0|0
    1|0
  • Aysel doğru söylemiş