Bugün sevdiğin kadını/adamı mutlu etmek için ne yaptın ya da ne yapacaksın?

Günaydın bugün sevdiğin kadını/adamı mutlu etmek için ne yaptın ya da ne yapacaksın???

Benim birlikte olduğum, sevgilim, parıldayan ayım,

Can dostum, en yakınım, güzellerin şahı sultanım.

Hayatımın, yaşamımın sebebi Cennetim, Kevser şarabım

Baharım, sevincim, günlerimin anlamı, gönlüme nakşolmuş resim gibi sevgilim, benim gülen gülüm,

Sevinç kaynağım, içkimdeki lezzet, eğlenceli meclisim, nurlu parlak ışığım, meş’alem.

Turuncum, narım, narencim, benim gecelerimin, visal odamın aydınlığı,

Nebatım, şekerim, hazinem, cihanda hiç örselenmemiş, el değmemiş sevgilim.

Gönlümdeki Mısır’ın Sultanı, Hazret-i Yusuf’um, varlığımın anlamı,

İstanbul’um, Karaman’ım, Bütün Anadolu ve Rum ülkesindeki diyara bedel sevgilim.

Değerli lal madeninin çıktığı yer olan Bedahşan’ım ve Kıpçağım, Bağdad’ım, Horasan’ım.

Güzel saçlım, yay kaşlım, gözleri ışıl ışıl fitneler koparan sevgilim, hastayım!

Eğer ölürsem benim vebalim senin boynunadır, çünkü bana eza ederek kanıma sen girdin, bana imdad et, ey Müslüman olmayan güzel sevgilim.

Kapında, devamlı olarak seni medhederim, seni överim, sanki hep seni övmek için görevlendirilmiş gibiyim.

Yüreğim gam ile, gözlerim yaşlarla dolu, ben Muhibbi’yim, sevgi adamıyım, bana bir şeyler oldu, sarhoş gibiyim. Bir hoş hale geldim..

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kanuniden Hürreme Budin Savaşından önce yazılmış bir mektubu bizimle paylaştığın için öncelikle teşekkür ederim :) Ben bunu sevdiğim kıza okumuştum ve mutluluktan ayakları yerden kesilmişti :) O da bana hürremin kanuniye cevap olarak yazdığını okumuştu :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne güzel bir eşsin sen öyle :)

O fırsatım olmadı.

cut.

0|0
    0|0
  • hele dur bir sabah sabah kendimi mutlu edemedim :)

1|0
    0|0
  • Sahanda yumurta yaptım arkadaşlara kabul görür mü?

1|0
    0|0
  • Güzel şey aşık olmak, kıymetini bilmek lazım gelip geçiyor, birden bitiveriyor.

1|0
    0|0
  • ben ne birini sevdim ne de aşık oldum boş yere maceraya gerek yok zaten sevilecek eli ayağı düzgün bir kızda yok

0|0
    0|0
  • Sevgilim olmadığ için belkide başım rahattır.Ne dersin :D

0|0
    0|0
  • sevdiğim olsaydı iltifatlar ve romantik sözlerimi onun o güzel yüzüne karşı söylemeden duramazdım ama gel görki ne bir sevenim var ne de sevdiğim seven kalbim yok şu an ama bu kalp de sevecek elbet neyse çok uzattım :)

1|0
    0|0
    • önemli olan sadece sevmek sevilmek değil ki herşeyiyle hakedecek insanla herşeyini paylaşmak yaşamak gülmek ağlamak:)

• evet zaten biliyorum bilincindeyim :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...