Bır baba nasıl ıkna edılır partı ıcın hıcbırturlu ızın vermıyorsa

sevgılım yılbasında bulusmak partıye gıtmek ıstyr ama gıdemıyorum babam ızın vermıyor yasım 22 ama ben gercekten cok ıstyrm gıtmeyı cunku damsız gırılmıyor ve sevgılım arkdsları ıle gıderse benm yerıme baska bır kız gıdecek mecbur bır babadan nasıl izin alınır gece en gec eve onda gırebılıyorum yanı dusunun gerı kafalı degıl ama basıma bısey gelmesınden korkuyor bır baba nasıl ıkna edılır yok mubunun bır yolu

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• kendi bırakıp kendisi alsın seni

1|0
    0|1
    • 7Best sabrımı zorlama! arkadaşlarınla gitmiyor musun zaten kalabalık olcağınızı söyle.

• ne oldu ya yahova şahitlerinden misin

Erkekler Ne Diyor 6

• oturursun yanına sarılırsın alırsın yanaktan bir makas.hanimiş benim göbişlim dersin.bunlar babanı yumuşatamıyorsa riske girmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • bilmiyorum nasıl ikna edilir ..ben hiç böyle bişy yaşamadım? nasıl olur ne yaparsın zor bir durum yani.. sen kendini alıştır gidememeye..

0|0
    0|0
  • baba gel kapıda bırak kapıdan al de ozaman ikna olur

0|0
    0|0
    • ısın kotu tarafı da o ya zaten gıtcegm yer bır partı ortamı onu duysa ızın vercegı varsada vermez hıc soyleyemem o yuzden

• nolucakmış o partide grup mu yapıcaksınız nedemek izin vermezmiş izin verceği varsada?

• İzin vermez ben de olsam bende vermem.

Sevgiline sor bakalım o kızına izin verir miymiş ?

0|1
    0|0
  • kızar adam ama aynı şehirdemisiniz sülalecek

0|0
    0|0
  • ne yapsın adam zaman kötü korumaya çalışıyor kızını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim babadan oda yaş kaç olmuş hala güvenemiyor göndermiyor senin gene iyimiş 10 kadar izin veriyo

yalan söyleme bence izin vermiyosa gitme başına bişe gelir üzülürsün

0|0
    0|0
    • haklısın sımdı ya ıste yalan soylemedıgım ıcın hıc yol arıyorum duzgunce ızın vermesı ıcın

• kaşlarını emrah gibi yap

0|0
    0|0
  • gerektigi kadar ültimaton vermiş sana zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...