Neden futbol soruları?

Ya arkadaşlar, 'spor' bölümüne baktığımda çoğunluğun 'futbol' hakkında soruları var.Başka spor çeşidi yok mu? Yoksa bu soruları soranlar başka spor dalı olmadığını falan mı sanıyorlar? Neden sadece futbol sorusu soruluyor, yani sıklıkla oranlara bakılırsa...Sizler ne dersiniz?

Güncellemeler:
Arkadaşlar, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Soruyu kötü anlamda sorduğumu zannedip ters cevap verenlerede, anlatmaya çalıştığım şeyi anlayıp cevap verenlerede hepinize +2 veriyorum.Emek verip yazmışsınız ellerinize sağlık..Tekrar teşekkür ederim...:)

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de en popüler spor futbol ve burada da daha çok futbol sorularının sorulması gayet normal.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ülkemizde Yaygin olan spor dali Futbol oldugu icin sanirim bu konuda soruyorlar:)Birde zayiflamak icin yapilacak hareketler:))

1|0
    0|1
  • Çünkü Türkiye'de yaşıyoruz.

0|0
    0|0
  • her ne kadar olimpik olmaya heveslensenizde bir gerçek var ki bazı spor dalları hatır için var hala.keyif eren sporlar her yerde öne çıkacak tabii ki.sırf spor dalı diye saygı duymayı deneyebilirsiniz ama hepsinin eşit olması imkansız ve mantıksız

0|0
    1|0
    • Keşke onuda spor gibi izleyebilsek, sporluktan çıkmıl durumda, karısını döven adamlar var.Aynı takımı tutmuyor, diye ben buna spor aşkı diyemem doğrusu

• arkadaşlar bahsetmiş zaten bizim ülkenin gerçeği

bana kalsa keşke tenis, basketbol, voleybol ya da atletizim soruları da artsa.. ama hiç yok da değil arada çıkıyor bunlarda.

1|0
    0|0
    • Evet, zaten ben yüzdeye vurulduğunda sorulan soruların genelinden bahsettim.

• çevremde de böyle farklı spor dallarından konuşacak az kişi buluyorum.

• futbolun bile içine zıçtılar

0|0
    0|0
    • Spor seyretmekten çok sinirleri bozulan insanların sinir attıkları ve birbirlerine saldırdıkları bir spor oldu...Yani dediğiniz gibi

• Mesela benim için Tenis var.

0|0
    0|0
  • Spor olarak bunu yapıyoruz nasıl ?

Boca Juniors Dance Club

link

0|0
    0|0
  • Futbol aşkı başkadır

0|0
    1|0
    • Futbol aşkı başkadır. Fakat aşağıda yazdım bir arkadaşa karısını döven adamlar var.Aynı takımı tutmuyor, diye ben buna spor aşkı diyemem ya siz?

• burası türkiye.. squash tan bahsetcek halimiz yok hatun...

0|0
    1|0
    • Hangi spordan bahsederseniz bahsedin. Ben sadece neden bu kadar futbol ? başka birşeyler yok mu diyorum.

• İçinizde bırakmayın.Yoksa hastalık yapar.Dökün kurtlarınızı rahatlayın:)Başınızı yastığa rahat koymak istiyorsanız.Aklınızda soru işaretleri olmaması gerekir.:)

• ;) aynen. bunu 4-5 yıl önce öğrendim tam anlamıyla, o gün bu gündür hep uygularım ;)

• Türkiyede en revaçta spor Futbol Amerikada olsaydık Baketbol sorardık

0|0
    0|0
    • Tamami orası öyle fakat yinede orada her spordan biraz biliyorlar.Bizde öyle bir durum yok, onu demek istiyorum.

• ben sabah okulum olduğu halde her sabah yürürüm tempolu hemde insanlar hem obez hemde sağlıksız oluyor hastalıktan doktora gitsen yarısından fazlası spor önerir hem sağlık açısından hemde kendini iyi hissetmek açısından iyidir spor

• Evet, haklısınız.,ileriye yatırım için bugünden sağlığa dikkat etmek önemli...

• insan hangi spor branşıyla ilgileniyorsa onunla ilgili soru sorar. bir gün su topuyla ilgilenirsem onu da sorarım söz :/

0|0
    0|0
  • Türkiyede en fazla ilgileninen spor futbol.Bu arada koyu fenerbahcelyiim.Ne konuşcaz tenis flaan mı :)

0|0
    0|0
  • En cok futbol takip ediliyor da ondan sen simdi bu sene voleybolda kim sampiyon olur diye bir soru sorsan cevap sayın 1 ya da hiç olur :D

0|0
    1|0
    • Bende zaten onu söylemeye çalışıyorum.Keşke başka sporlarada biraz fanatik değil ama en azından biraz ilgi gösterebilsek...

• varda ülkemizde en çok ilgi gören futbol o yüzden

0|0
    1|0
  • Hentbol da şampiyonluk adayın kim busene ?

0|0
    0|0
    • Ben Beşiktaşlıyım, hem futbol, hem basket hem hentbol olarak ve hentbolda 9.kez şampiyon oldu. Tabi her ne kadar futbolda son yıllarda pasif durumda olsalarda hentbolda iyiler.

• Evet, bende basketboldan bahsediyorum.Hentbol yazmadım farkındaysanız.

• Evet, fakat daha öncede yazdığım gibi beşiktaşlıyım.Ve bu sene zaten beşiktaş hentbolda şampuanlığı aldı.Benim zaten aşağıda yazdığım basketti.Hentbol hakkında yazmamıştım. Sorunun hentbol olduğunu okumadan önce yazmıştım.:) Fakat adayım benim her zaman ki gibi beşiktaş ama antalyasporda fena değil.

• futbol sürükleyici bir spor...

0|0
    1|0
  • gir sen sor ablacım o zaman

herşeye muhalefet olmana bir sebep var mı ooooooooo

cayırt

0|0
    1|0
  • gir sen başka dalda sor sana ne elalemden

0|0
    1|0
  • medyaya bak bu sorunun cevabını görürsün...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• en değer verdiğimiz spor dalı olmasından belki

0|0
    1|0
    • Çok değer vermek başka artık fotbolu spor dalından fanatikliğe sarıp insanlarla kavga etmeye hatta sonu kodeslerde yatmaya kadar varıyor.Keşke gerçekten değier verebilsek.

• Abla buna da karışmayın yahu !

0|0
    0|0
    • Karıştığım falan yok. Sadece neden daha başka spor dallarına ilgimiz az, bu miilet olarak yaptığımız birşey, ayrıca ben futbolu sevmiyorum, diye bir laf etmedim. Benim maça bile gitmişliğim var. Yanlış anlaşılmasın.

• istediğin dalda sen sor cevap alırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...