Kızlar deneyen var mı? Çok kararsızım saçım yıpransın istemiyorum, yardım edin...

Ya saç rengimi değiştirmek istiyorum artık ilk kez boyayacağım saçlarım koyu kumral ben açmak istiyorum örnek verecek olursam aslı enverin bide şeyma korkmazın saç renklerini çok beğeniyorum kaşlarımda sarı öyle koyu renk değil o renk saçın yakışacağını düşünüyorum.Sorunum bu saç rengimin üstüne boyarsam onlarınki gibi bir saç rengini elde edemeyeceğim oriel ile açmak tek çözüm fakat korkuyorum saçımın yanıp yıpranmasından bu açıcıyı kullanan varmı aranızda? cevaplarınız benim için çok önemli sonradan pişman olmak istemiyorum denemeden danışmak istedim..

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Şeyma korkmaz kim bilmiyorum ama ilk defa boyatacaksan ve boyanacak renk tonu çok sarı değilse açılmasına gerek yok.. Açılacaksa da boyanacaksa da organik ürünleri tercih et.. 8 sene önce siyah saçlarımı açtırmadan kırmızıya boyatmıştım problem olmamıştı renk konusunda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• seni görmeden saç rengi kimse söyleyemez

0|0
    1|0
  • saçın bembeyaz kalınca, yanı yaşlanınca; keşke o güzelim doğal renğindeki saçlarım olsaydı diyeceğin için ne gerek var?

0|0
    0|0
  • sarışın olma gözünü sevım her taraf çakma sarısın kaynıor

0|0
    0|0
  • saç remi kullan yıpranmalara karşı

0|0
    0|0
  • gökkuşağı yap

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Değişiklik istiyorsan Aslı enverin saç rengini tavsiye ederim.Ama illede saçlarımı çok seviyorum yıpranmasın doğallaıktan yanayım dersen yapma

0|0
    0|0
  • Kendin yapmamalısın kuaföre gitmesilin. Benim saclarım çikolata kahvesiydi hatta kahveden çok siyah gibiydi kuföre gittim açık renk istiyordum anlattım saolsun işini iyi yaptı saclarım hiç yıpranmadı önce yavas yavas açtı saclarımı sonra boyadı çokta güzel olmuştu...

0|0
    0|0
  • hiç bulaşma boya işine. yorumum bu kadar

0|0
    0|0
  • O renkleri kendin elde edemezsin.Ayrıca kısa zamanda da akar.Kuaföre gitmende fayda var

0|0
    0|0
  • Hayır oriele gerek yok, kuaförün işini biliyorsa o renk yapabilir ve bitkisel şampuan kullan. Boyadan sonra saç bakım maskeleri kullan. Bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Saçlarını kendin açma evde kuaföre git saçların yanar

0|0
    0|0
Yükleniyor...