Hayalinizde ki adam/kadın?

hayalinizde ki adam/kadın sadece görsel olarak değil karakter yapısı olarakta nasıl olmalı? düzgün yazın +1. kapın <3 :))

0|0
7|38

En İyi Erkek Görüşü

• Sigara içmesin, ter kokmasın, bunun yerine parfüm koksun.

Karakter olarak da, yerine göre esprili, yerine göre ağırbaşlı olsun.

Açgözlü, kibirli, yalancı olmasın, alçakgönüllü olsun.

Son olarak, link :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Bana çekici gelsin, kafası çalışıyor olsun, içinde bulunduğumuz toplumdan sıyrılmış olsun, mümkünse dini inancı olmasın, sürekli kitap okusun, hayvanları sevsin bla bla bla (bana çekici gelsin derken, boyu posu falan değil, bakar bakmaz beğenmem lazım ) :))

1|0
    0|0
  • karakterinde aranılan su bnim için edep .. hz ali derki edep in ne kadar onemli oldugunu bilseydiniz yaradandan rızık yerine edep isterdınız. .. demem o ki velhasıl insan kendini bileeeeceeekkkk...

1|0
    0|0
  • .Edepli olması

.Benden başka kendisine helal olmayan erkeklere bakmaması

.Haram ve helali bilip,uygulaması

.Kadınlık görevlerini yerine getirmesi.

.Yokluktada mutsuz olmayıp.Bolluk gelince şımarmaması.

Kişiye imandan sonra verilen şeylerin en hayırlısı saliha kadındır. Hz.Ömer r.a.

1|1
    0|0
  • Nicole Scherzinger

1|0
    0|0
  • Görsel olarak.. Simsiyah upuzun kıvırcık saçları olmalı,masmavi gözleri olmalı. Boyu ne çok uzun ne çok kısa olucak. Hani böyle bir tip hayalimdeki kız,hoşlandıgım kızda böyle biri yani platonik olarak sevdiğim.

Karakter olarak.. Dürüst olmalı,harbi olucak neyse o yani söylücek abi çekinmicek kimseden. Titiz olmalı,temiz olmalı. Pis biriyle asla birlikte olmam. Sohbeti hoş,sıcakkanlı birisi olmalı. Soğuk bir kız ne bileyim olmaz gibime geliyor. Bide çok güzel yemek yapabilmelii. Ayrıca sosyal olmalı eve tıkılıp kalmamalı,sinemaya,tiyatroya gitmeli. Gezmeli. Yerine göre davranmalı,nerde ne söylüceğini,nasıl davranmasını gerektiğini bilmeli..

İşte istediğim tam olarak bu. :)

1|0
    1|0
  • İlk önce güler yüzlü, tatlı dili, beni seven, yalan söylemeyen, öfkelenmeyen, hayatı ne fazla ciddiye almasın nede vurdum duymaz olmasın, Benim eksilerimi değil artılarımı görebilen, ben ona bakınca beni çarpan

1|0
    0|0
  • kapalı ince burunlu düz saclı güzel giyinimli oturmasını yemesini içmesini anasına babaına saygılı ,

mutfakta marifetli ellerine sağlık beni mahcup rezil etmeycek ve en son muhtac ettirmeyecek

1|0
    0|0
  • Huyumuz suyumuz bir olsun tamamlıyalım birbirimizi :) bide tabi mendebur tipli olmasın iki tataftan biri :))

1|0
    0|0
  • link konusamasın bir de fazla konusmasın

1|0
    0|0
  • O kişi hayatımda buraya yazmaya gerek yok :)

1|0
    0|0
  • kalbi güzel olsun ötesi boş ve anlamsız kalp güzelliği insanın yüzüne tavır ve davranışlarına yansıyor insanin sireti suretine akseder...

2|1
    0|0
  • Hayalimdeki kadın benim gibi olmalı.Beni sürekli merak eden , abartmadan kıskanan , ben aramasam bile beni arayan , benle ağlayan benle gülen , gözü sadece bende olmalı ayrıca kendini beğenmemeli şu an böyle olmadıgı için bitiriyorum mesela

2|0
    0|0
  • ben karakter olarak ağır biriyim fakat maubbetı sven bırıyım .dolayısıyla oturaklı aklı başında donanımlı fakat soguk olmayan muabbetı seven ve kendıne bakmayı seven bırı bana uygun olur

0|0
    1|0
  • Kimseyle hiçbirşey istemiyorum. Ben mahrum mu kaldım ki artı 1den :)

1|0
    0|0
  • hayalimdeki kadın eğlenceli olmalı zeka-i seviyet-ül bahsiyatıda kuvvetli olmalı tipi hiçte önemli değil

1|0
    0|0
  • Sevdiğim insanda en önemsediğim şey sadık olmasıdır bana karşı hata yapsa bile korkmadan bana hatalarını söyleyebilmelidir bu hatasını benim gözümde hafifletir bide beni ben olduğum için sevmelidir...Gerisi teferruat..

1|0
    0|0
  • O"nun gibi olmalı -_-

1|0
    0|0
  • benim hayatımdaki bayan karekteri nasıl olmalı güler yüzlü sefkatlı bana değer vermeli yoldaş olmalı temiz ve bakımlı olmalı sakin ve dörüst kalpten seven biri ve bunlara benzer şeyler

1|0
    0|0
  • en onemlsi uyumlu olması ve birlikteliği surdurmek istemesi kısaca her seyden mesele cıkarmaması derim

1|0
    0|0
  • Şenay Şenay Şenay Şenay Şenay :) :) :)

1|0
    0|0
  • beklentilerin yüksek..fiziki değilbelki ama beşeri olarak beklentilerim çok yüksek..karşılıyacak hatun yok ne yazıkki..

0|0
    0|0
  • Benim eksik kalan yarım olmalı,mütevazi ve kırılgan olmamalı

1|0
    0|0
  • Kıvırcık saçlı beyaz tenli küçük burunlu sarışınla kahverengi arası saçlar mavi gözlü olmalı . Giyimine önem vermeli . Espritüel olmalı . Olayları yerinde yorumlayabilmeli .

1|0
    0|0
  • Walla bence herşeyden öte kaliteli olmalı nerde ne yapacağını oturup kalkmasını bilmeli ağır olmalı ;)

1|0
    0|0
  • zeki ve güzel , açık görüşlü olmalı

1|0
    0|0
  • hep yazıyoruz giyimine dikkat eden efendi herseye zıplamayan hanım hanımcık bir kız içki sigara kesinlikle olmaz

0|0
    0|0
  • Gerçeği dururken hayali neyapayım

1|1
    0|0
  • ne yazsak bos, bazen insan hic ummadigi/hayal etmedigi bir kisiyede asik olabilir

2|0
    0|0
  • birbirimizi tamamlayalım yeter

1|0
    0|0
  • selena gomez gibi olmalı :D

1|0
    0|0
    • Iııy hic sevmem onu sanki agzında baklava var patlıyacak gibi duruyor :))

• çok afacan tipli bir kız ya bana tatlı geliyor.. gerçi güzel kadınla evlenmekte zor -Güzel avrat evde durmaz. diye de bir söz var :D

• Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayalimdeki insan tam olrk söyle:

Dis görünüsarisin/kumral, kirli sakalli, giyinmesini bilen (tarzli) gözleri mavi/yesil olsa fena olmaz :D

Karakter: iyi kalpli, eglencelli,yerine göre ciddi, yerine göre komik, yerine göre sert (kilibik degil yani ) , akilli, tatli , sevecen olsun benm olsun :D

1|0
    0|0
  • beni kederden değil gülmekten gebertecek biri olsun yeter

1|0
    0|0
  • Hayakimdeki ADAM

her gelen giden kilzlarla icli disli olmayacak o kadarda cevresi gekis olmayacak

Utangac olsun benden baska baska bir kadina bakamasin

Yurekli olsun, tipi yakiskliligi hic onemli degil yeterki bu saydiklarm olsn onda ha birde beni sevdiginde gelsn soylesin soylemeden kaybolup gitmesin pes etmesin

0|0
    0|0
  • gevşek olmasın olgun böyle esmer bşy olsun :))

0|0
    0|0
  • Bilmemmmmmmm

0|0
    0|0
  • benim ağzımdan çıkacak her kelimeyi beyninde tasarlayabilen,

çıktığında çok fazla düşünmeden bana cevap verebilen,

şiir seven,

şarkı dinlemeyen,

dini bütün,

nefislerimizi dizginleyebileceğimiz,

benden çok Allah'ı seven,

beni Allah'a yakınlaştıracak birisi.

0|1
    0|0
  • 1.90 boy 85 kgda esmer yesil gozlu omuzlari cok genis kasli arabasi evi olan bir erkek hayalim:-):-):-)

2|0
    0|0
    • bütün kızların isteyıpte söyleyemdıgı özellıklerı söylemıısın tebrık ederım ama na hhhhhh bulursun

Yükleniyor...