Babanın anneyi aldatmasının geçerli bir sebebi olur mu sizce ?

samimi cevap bekliyorum empati yapın belki de bir çoğunuz yaşıyordur.. aldatan babanin karisindan memnun olmaması sizi gerer mi yani kendinj böyle savunsa hakkinda ne düşünürsünüz ?

Güncellemeler:
o durumda siz ne yaparsınız ? onemli olan o

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim babam aldattı annem de tek celsede boşadı. Aldatmanın kesinlikle haklı bir sebebi olamaz eğer ki eşinize olan sevginiz saygınız bitmişse onun yüzüne gülüp arkadan başka kadınlarla gönül eğlendirmeye hakkınız yok olmuyosa boşanırsın sonra kiminle olacaksan olursun bu kadar basit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• canım benim aldatmanın hiçbir türlüsü kabul görmez. Anne soğuk davranıyor diyelim; e adam adam gibi davransa anne de öyle davranmaz. Umarım öyle birşey başıma gelmez ama aldatılmak çok pis birşeydir eminim.

0|0
    0|0
  • karısından memnun değilse onunda konussun beklentilerini söylesn bakyı ki eşi hala tınlamıyo o zaman boşansın ama aldatmak hiç hoş değil sebebi olamaz.

0|0
    0|0
  • Aldatmanın ne kadın ne erkek için geçerli bir sebebi olamaz... Babamda annemden menun değilse kapı orda boşanıp sonra istediği haltı yiyebilir aynı şekilde annemde... Ama akşam gelip aynıyastığa baş koyan insanlar bunu yapıyorsa ben o yastıkta bir şerefsiz vardır derim

0|0
    0|0
  • aldatmanın yeri yoktur toplumda adı sanı hiçliktir aldatan acizdir ama boşanmak denildiği kadar kolay değil arkadaşlar

0|0
    0|0
  • Bana göre olmaz eyer sevmiyorsa evlenmeseydi ..

0|0
    0|0
  • Olmaz.Memnun değilse ayrılsın.Hem karnım doysun hem pastam dursuncu insanlar midemi bulandırır.

0|0
    0|0
  • O yaştan sonra elin karılarıyla annemi aldatıyorsa o adamdan hayır gelmez, silerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hiçbir şekilde aldatmanın bahanesi olmaz. yaşı geçkin erkekler çoğunlukla eşlerinin yalandığından dert yanmaktalar ama ehh be abi diyesi geliyor insanın, eşin yaşlandı da sen taş gibi mi kaldın hala... ve ekleyim aldatma derken seks gelmesin akıllara yalnızca, bir takım hissi mevzular da dahildir...

ana fikir: babam aldatsa affetmem... analar da kadınlar da kutsaldır...

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • bence hiç bir şey aldatmak için gerekli bir sebep değildir sonucta ne olursa olsun aldatmak kabul edilemez

0|0
    0|0
  • Karışma derim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...