Bir kızın sürekli hesabını ödeyen erkekler hakkındaki düşünceleriniz?

bir kızın sürekli hesabını ödeyen erkekler hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? ve sürekli yapmaya çalışıyor bunu, heryerde. sadece yemek degil.. sürekli birşeyler ısmarlamak istiyor. sizce hoşlanıyor falan mı?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Eskilerden gelme bir kuraldır erkek ısmarlar herşeyi böylece benim param var demeye getirir durumu ve bu durum kızı etkilemek amaçlıdır.

Şimdilerde ise bu kural devam eder ama benim param var demek için değil eskiden gelen bir alışkanlık ama onun içinde yapan vardır. Burdan kızlara sesleniyorum size devamlı birşeyler ısmarlamak isteyenlere ya da hesabı ödemeye çalışan erkeklere acıyın ya biraz da siz ısmarlayın beleş diye yiyosunuz. (Tabi her kız bu görüşte olmayabilir yanlış anlaşılmasın.)

Bence hoşlanıyor olması yüksek ihtimal ama kanka gibiyseniz biraz daha durumu gözden geçir yanlış anlamış olabilirsin davranışlarını buda arkadaşlığınıza zarar verir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Ulan hiç bir hesabımı bir kıza ödetemedim ya la (: bir kişi haric (: Elize :P

0|0
    0|0
  • istediğinizi söyleyin ama bu denyoluktur, bu maddiyatla göz boyama çabasıdır.

hoşlanan erkek bunu sözle, bakışla ifade eder. bir şeyler ısmarlama, durmadan bunu istemek nedir allah aşkına. bunun bir adım ilerisi kadın parası yememciliktir.

0|0
    0|0
  • ben de param bitmedikce oyle yapmaya calısırım tabiki hoslandıgı icindir. her kızın hesabını odesen cepte kurus kalmaz.

0|0
    0|0
  • ilk buluşmada erkek öder daha sonra kız böyle kalkmıyorsa felan afedersin ama kız yiyicinin tekidir diye düşünür erkekler

0|0
    0|0
    • bu bulusma falan degil, sevgili dgiliz, sadce bana boyle davranıyor

• sende öde yoksa yiyici kız der içinden ki anladıgım kadarı ile parasıda cok sende kalk ödemeye felan calıs 10 sn sonra ona buırak

• Ne alaka benimde öyle salak bir huyum var. Kendime harcamam ama yanımda biri varken ona para harcatmam.

0|1
    0|0
  • bu kadar kuşku fazla ..

0|0
    0|0
  • hoşlanmıyor çok fena aşık olmuş. %100 yani bunu bir görüş olarak belirtmiyorum.

0|0
    0|0
    • evet acıga cıktı sonunda asıkmış cidden

• sürekli birşeyler ısmarlamak mı istiyor ? Para çok galiba :=) İleride b.ka sarcak gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Ne alaka bende kuzenime sürekli böyle şeyler yaparım bu ondan hoşlandığımı mı gösterir ?

0|0
    0|0
  • OInu bilmemde benim yanımda kimse hesap ödeyemez =)

1|0
    0|0
  • hoşlaşıyor

0|0
    0|0
  • yok çok keriz ya da kandırmak için

0|0
    0|0
  • evet hoşlanıyor daha da anlamadıysan boşuna uğraşıyor eleman

0|0
    0|0
  • cocuk sısman mı sureklı baskı yapıp kıza yedırmeye calısıyor..

0|0
    0|0
  • jest yapıyordur bence

0|0
    0|0
  • bi amacı var sennde içinde olduğun da o amacı sadece o biliyor . yüksek ihtimal sevgili olmaktır

0|0
    0|0
  • keşke öyle ısmarlayan arkadaşım olsa :D

0|0
    0|0
  • seninle sıkı dost olmak istiyor olabilir. samimiyet artttırmaya çalışmanın en kolay yoludur . PARA

0|0
    0|0
  • yatırım yapıyor. ya da delikanlılık taslıyor. yarın bir gün o kadar para harcadım şimdi de ben bişeyler isteyeyim diyebilir...

0|0
    0|0
    • ben de bundan korkuyrm

• ben zaten herzaman itiraz ediyorum ama bunun ona hakaret oldugunu dusunuyor o

• öyle yetiştirilmiş de ondan. eğer gerçekten rahatsız oluyorsan kesin tavır koymalısın.

• sadece sana yapıyorsa yüzde yuz hoşlanıyor. herkese yapıyosa yavşaktır :D

0|0
    0|0
    • kız olarak sadece bana galiba, baska kmseye yaptıgını duymadım. ama ben artık utanıyorum kendimi borclu hissediyorum...

• evet hoşlanıyoms haklı cıktın :)

• all the time:)

• belki bir yerlerde seni daha çok seven ama parası olmadığı için sürekli bişeyler ısmarlamayan birileri de vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...