Değişiyor muyum? Neler oluyor?

İnsanların enerjimi almaları sonucunda bir süre vermem gereken tepkileri vermeyen ben, başıma gelen bir sürü bağımsız olay yüzünden sonunda öfkeyle zehirlenip insanların hepsine geçmiş tepkilerimi vermeye başladım.

Kim olursa olsun, hatta en yakın arkadaşım bile, şuan etrafımdan uzaklaştırmış durumdayım.

İnsanları kafam kaldırmıyor. Artık enerjimi alan şakalarını tolere etmeyerek sertçe karşılıyorum. Zayıf noktalarına karşı çok duyarlı olan ben, bana karşı duyarsız olmuş insanların zayıf noktalarına artık bildiğin basıyorum. İnciniyorlar. Hazımsız olduklarını düşünüyorum aslında pek çok noktada, hem de zarar verici olduklarını düşünüyorum.

Bu yüzden kimseyi düşünmeden belirli kilit insanları hayatımdan çıkardım. Diğerlerinin de rengi belli oldu.

Koca bölümde anlaşabildiğim bir tane bile insan yok.

Eh, ortası da yoktu. Ya katlanacak ya hayatımdan atacaktım.

Yaptığım seçimlerin sonuçlarına katlanmaya hazırım.

Ama sanki karekterim değişiyor, şu aşamada. Acaba büyüyor muyum diye de düşünüyorum, neler oluyor? Ne yapacağım acaba yalnız yalnız? Neyi planlıyorum?

Yorumlarınızı bekliyorum

Sevgiler.

Güncellemeler:
hm. çok teşekkür ederim ya. cevaplar yağdı gerçekten.
Bu soru benim paranoyak zihnimin ürünü, çirkin bir düşünce barındıran bir soru.

Bunu eleştiren pek olmamış, belki bazılarınız nazik<3 davranmayı tercih edip susmuşlardır ama gerçek şu ki,

insanların davranışlarında kişisel davranıp davranmadıklarını ben bilemem.

o kadar vakti var, ince düşünecek ve bana zarar vermeyi amaçlayacak?

belki öyledir. ama en iyisi insanları peşinen yargılamamak

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• değişiyorsun kendine hakim olmalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence uzaklaştırma

0|0
    0|0
  • 19-22 yaş arası çok değiştim. İnsan bir şekilde olacağını buluyor ama arada fazla saçmalamamak lazım. Geriye dönüp baktığımda tek söyleyebildiğim; eskiden gerçekten tırt bir adammışım.

0|0
    0|0
    • hahaha. nasıl saçmalamamak? tırt derken neyi kastediyorsun göreceli olabilir bu.

• kişiliğin yerine oturuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Değişmiyorsun, değiştiğin yanılgısına kapılıyorsun.

Ama ben bunu sadece geçmişteki travmaların bir dışa vurumu olarak değerlendiriyorum.

Eğer insanları hayatından saçma sapan sebeplere dayanarak çıkartmaya devam edersen, tüm hayatını yalnız geçireceğini garanti edebilirim.

Umarım öyle değildir ama bpd olduğu kanısındayım.

1|1
    0|0
    • i love borderline and schizo <3

• sounds scary <3

• arattım, okudum, bilincli ve dikkatli olmaya calisirim ama I dont like therapy.

terapistime yakinda kafa goz dalmak uzereyim. bi doktor degistirir, caresine bakarim.

ama psikiyatrinin insanlari degerlenlendirmesini, kategorize edis bicimini sevmiyorum.

• geç gelen ergenlikten kendinizi sakınınız efendim

0|0
    0|0
Yükleniyor...