O kadar kötü bir durumdayım ki...

nolur bana bir akıl verin.. en yakın arkadaşımın arkadaşlarından birinin ailesinin optik dükkanında çalışmaya başladım.. kızın annesi alt katta satış kısmında, babası da üst katta gözlük yapım ve onarım kısmında duruyor.. benim ilk günüm olduğu için biraz alt katta durdum ama işi öğrenmem için adam genelde üst katta durdum.. adamın davranışları bana çok garip geldi.. daha ilk dakikada tokalaştıktan sonra öptü.. başta onu bir tanışma faslı olarak değerlendirdim.. sonra bana konuştuklarımızın aramızda kalması hususunda söz verdirtti.. benden etkilendiğini, benim hem iş yerinde, hem de hayatta asistanı olamamı istediğini söyledi..sürekli gözümün içine bakıp durdu.. bir ara yanağımda öpmek istedi, geri çektim hemen kendimi.. çok bozuldu.. akşam çıkarken bana güvenmeni istiyorum, bana güvenirsen ben senin ruhuna hitap ederim, bu gece düşün dedi.. yaşını hiç göstermiyor ama benim yaşımda çocuğu var, ailemin tanıdığı biri ve üstelik en yakın arkadaşımın, arkadaşının babası.. kimseye anlatamam bu durumu.. erkek arkadaşıma desem olay daha da büyüyecek..işten çıksam, bulduğum tek iş buytdu, çalışmam lazım.. ne yapacağımı bilmiyorum..

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Burada kalırsan, gelişecek olayların altından kalkman mümkün değil, sen de zarar görürsün, adamı da sıkıntıya sokarsın, işe ihtiyacın olduğu için, hiç yukarı çıkmadan, yeni bir iş buluncaya kadar dayanmaya çalış, işi başka yerde öğren, şimdilik kadının yanında satış ta kal, iş bulunca da oradan, arkana bakmadan uzaklaş, ayrılırken, kadına bir şeyler hissettirir misin o da senin vereceğin karar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Allah o insanları ıslah etsin.

0|0
    0|0
  • zaten sızın boyle seylerı saklamanız yuzunden orusbu cocuklarını tanıyamıyoruz ama bunu buyuk bır cesaret gerektırmıyor aklını basına al sonra hıc acıklıyamıyacagız bır sorunla karsılastırmadan paylas vede kımse acından olmedı ıse ıhtıyacın ola bılır ama anlına kara yazı yazdırmadan restını cek ve asalıyarak çık çıkmıyorsanda sende kabahat var derım

0|0
    0|0
  • ablacım gelmişsin kaç yaşına hala ne yapsam diye ikilemde kalıyorsun, tabiki de işi bırakıcaksın. Adama güzel bir laf yerleştir içine oturacak cinsten karşılık verirse tacizden dolayı dava açacağını söyle . morarsın Bu arada buradan ona hitafen söylüyorum "Aile içi fetiş yapan militan o* çocuğu."

0|0
    0|0
  • Bırak o işi sapık adamın yanında ne işin var?

0|0
    0|0
  • bence hemen uzaklaş ordan

adamın niyeti kötü..

böyle adamlar çok olmadık şeylerde yaparlar..

kahpedirler.. ve kahpe tuzaklar kuralar..

sonra bir bakmışsın adamın avucunun içindesin..

iş konusunda bence rahat ol

çakışmak isteyene iş çok..

0|0
    0|0
  • Hala işten çıksam diyosan çıkma mk bir iyi siksin seni

0|0
    0|0
  • sen satış bölümünde takılmaya devam et gözlük yapmayı da başkası öğrensin artık

0|0
    0|0
  • İşi beğenmedim de yarın çık işe gitme yarın böyle şerefsizler yarın sana iftira atar

0|0
    0|0
  • böle şerefsizlerin yanında çalışma çok ihtiyacın varsa yardım edeyim.şerefsiz çocuğu işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o adamın oldugu yerde calısmamalısın karısının oldugu yerde calısme ımkanın varsa karısın yanında calısmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...