Galatasaray-Trabzonspor maçı sonucu tahminleriniz neler?

Galatasaray - Trabzonspor macının sonucu ne olur? benim tahminim 0 dan 2 olacağı yöünde

• GS Kazanır
    70% (16)69% (18)69% (34)Oy Ver
  • TS Kazanır
    13% (3)23% (6)18% (9)Oy Ver
  • Beraberlikle sonuçlanır
    17% (4)8% (2)13% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İddaa oynayanların %51,15 gs demisler, %13,63 ü berabere biter, %10,68 Trabzon alır, %2,31 alt biter, %22,23 üst biter diye tahmin etmisler. Buradaki yorumlarda ona paralel
Yine bir seçim hüsranla sonuçlanmasın, sesimizi duyuralım.
Linke tıklayarak kampanyayı imzalamanızı ve sayfanızdan paylaşmanızı rica ediyorum, Sadece beğenmekle yetinmeyin lütfen, önemli olan paylaşmak veya imza atarak bu imzaların muhataplarına ulaşmasını sağlamaktır.

www.change.org/.../sn-devlet-bahçeli-sn-kemal-kılıçdaroğlu-chp-ve-mhp-seçmeninin-ortak-aday-olarak-kabullenebileceği-sn-meral-akşener-in-cumhurbaşkanı-adayı-olarak-gösterilmesi

0|0
14|24

En İyi Erkek Görüşü

• sabri oynarsa alırlar belki

0|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• 2 hatta 3 gol atabiliriz ama gol yiyeceğimizi sanmam çünkü TS çok kötü bir grafik sergiliyor deplasmanlarda zaten biz lig'de onlardan daha iyi oynuyoruz evimizde oynamamız avantaj haliyle 2 Avrupa Fatihi'nin karşılaşacak olması beni heyecanlandırıyor bence çok güzel maç olacak

0|0
    0|2
  • Hep tuttururum.1-1 bence.:D

0|1
    0|0
    • Bende böyle düşünüyorum tabii kavga çıkmasında nasıl bitiyorsa öyle bitsin :)

• Galatasaray maçı handikap alabilir, trabzon ligde avrupadaki başarıyı gosteremiyor bence skor olarak oynarsaniz daha ffazlakazanirsiniz

0|1
    0|1
  • Galatasaray <3

0|0
    0|1
  • 2-0 veya 2-1 galatasaray alır

0|1
    0|1
  • 2-1 gs alır

0|0
    0|1
  • 4-1 galatasaray alir.

Gollerde: Sabri ve Buraktan.

0|0
    1|2
    • Sabri hat trick yapar dimi :)

• Olsun sonucta kaleyi tuturuyor hangi kale oldugunun ne onemi var? Adjfh.

• gayet tabi :D bakalım ins oynar ve sizi yanıltmaz kesinlikle temenim o olsun artık benimde :D

• 2-1 ya da 3-1 alır Galatasaray'ım <3

0|1
    0|0
  • galatasarayıma güveniyorum maçı alır

0|0
    0|1
    • Her daim güveniyor musun? yoksa sadece bu maç için mi?

• Valla ümitli değilim yalan yok :)

0|0
    0|0
  • 3-1 gs alır

0|0
    0|0
  • Beraberlikle sonuçlanır

0|0
    0|0
  • 2-1 gs alır

0|0
    0|0
  • 2-1 olabilir , Galatasaray en iyi oyuncularını kaptı çünkü.

0|0
    0|0
    • ilginç bir yorum ama gerçek :D sonuca dair yanılma ihtimaliz yüksek

• En iyi oyuncular olsa ne olacakki önemli olan takım oyunu kurmak, 4 büyüklerin küme takımlarına yenildiğine kendimiz de şahit olmadık mı ?

• arkadas trabzonun en iyi oyuncularını kaptık demek istemiş, sanırım siz yanlıs anladınız

Erkekler Ne Diyor 23

• son 3 sezonun şampiyonu olan takımlar karşılaşacak,herşeyden önce dosluk içinde bir maç olsun ve Galatasarayım kazansın.

0|0
    0|1
    • son 3 sezonun sampiyonu?

• sonuçta fikir özgürlüğü olan bir ülkede yasıyoruz senin yorumun bu yönde

• link peki 1986-1987 deki sampiyonluk sence kimin?

link 1992-93 deki sampiyonluk kimin? samimi olarak cevabını yaz yorum yapmayacam 2 tane kupamız sizin müzenizde buda benim yorumum

• Her türlü Galatasaray alır

2|0
    0|1
  • ya kim alırsa alsın şaniyon FENERBAHÇE gerisi tefarruat :)

0|1
    1|0
    • fenevden anca şaniyon olur zaten :D

• Neden Abreks Ligdeki amacınız hangi takımı tutuyotsanız 2.lig mi ve unutmayın ki Besiktasa karsı bir takım oyunlar oynanmaya çalısılmasaydı bugün Fenerbahçe ile Besiktas zirve yarısında olacaktı ama nafile gs ligta tutunacak dalı yok tek dalınız yamanız haline gelen ts olabilir

• Futboldan anlamadıgonı bu kadar belli etme bir erkek olarak. Sadece ligde bikac hafta lider olmakla iyi takım olunmaz. Galatasaray kadar dışarı dönük, Avrupa görmüş bir takım değil Fenerbahçe. Çekemediğinizi biliyoruz en azından saygı göster, herkesin bildiği şeyleri gizlemeye çalışma. AVRUPA FATİHİDİR GALATASARAY !

• Maç Galatasaray ın . ²_ 0

0|0
    0|1
  • 4-6 gol arası

0|0
    0|0
    • ben gol sayısının az olacağını düsnüyorum maksimum 2 gol olur. Tek gollü bir maç olacağını ihtimali bana göre %90

• güzel düşünce

• ne yapalım baska çare yok sanırım sayısalı tuttırmaktan daha yüksek ihtimal sayısalı tutturma ihtimali 4 milyonda 1 oysa bu kopunu tutturma ihtimali 81 de 1

• Birer puan alsınlar beter olsunlar puan farkı 13 olsun

0|1
    1|1
  • 0 bilmişsin de diğer kısımda cortlamışsın bro

1|0
    0|0
  • Trabzon zamanında lazioyu yenmiş takım Galatasarayda gururumuzdur bence berabere kalabilir iki takımda çok güçlü ayrıca şöyle düşünmek lazım ligimizdeki nerdeyse bütün takımlar güçlenmeye başlıyor fark ettiniz mi bilmiyorumda umarım güzel kavgasız bir sonuç olur haydi bakalım iki takıma başarılar :)

0|0
    0|0
  • İddaa oynamam sevmem de ama bu maç ya Galatasaray'ın 1-0 üstünlüğü ile biter ya da golsüz beraberlikle biter.

0|0
    0|0
  • Zor maç. Galatasaray almalı bu maçı

0|0
    0|0
  • beraberlik diyorum trabzon maçı vermez

0|0
    0|0
  • galatasaraylı değilim ama 1 den 1

0|0
    0|0
  • iddia'cılar cıksın piyasaya, 0/1 skor 4-1 maç sonu buradayım asfkjashkfa

0|0
    0|0
  • bence beraberlik ağır basıyor ama galatasaray alacak diye düşünüyorumm

0|0
    0|0
  • Galatasaray 2 Trabzonspor 1 biter bence

0|0
    0|0
  • iyi oynayan, hakeden kazansın benim görüşüm berabere biteceği yönünde. skor olarak 2-2 diyorum.

0|0
    0|0
  • 2-1 Galatasarayım alır.

0|0
    0|0
  • 2-1 GS ALIR

0|0
    0|0
  • 2-1 gss alır

0|0
    0|0
  • güzel maçtı, Galatasaray çıkışa geçiiyor.

0|0
    0|0
  • galatasaray kazanır ama skor tam olarak 3-1 ya da 2-0

0|0
    0|0
  • gs maçın favorisi...

0|0
    0|0
  • Galatasaray alır skora gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...