Hayatınızın aşkına veya ömrünüzün geri kalanına ?

Birkac kelimeyle aşkınızı anlatsanız ya da onu ne kadar sevebileceğinizi tarif etseniz nasıl bir yazı ortaya cıkardı ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Onu ona anlatacak kelimeleri bulabilseydim şuan bu durumda olmazdık.Onu sadece merak ediyorum artık eskilerin dediği gibi kimi merak edersen bir gün başına gelir diye bende sadece onu merak ediyorum.Ondan bir beklentim yok,onun için kılımı bile kıpırdatamam Gururum el vermez.Ama gözler varya gözler sen konuşmadan öyle şeyler anlatırki nutkun tutulur kalır.Kelimeler kifayetsiz kalır.Neden böyle oldu sorarsın kahredersin kendini ama bu sadece zarar verir sana yaralar zaten kırık olan kalbini..Zamanımız bitti gibi duruyo ya da bu hikaye artık son bulmuş gibi Ama Haberin Yok Sen Hala Benimsin.

1|0
    0|0
    • Cok sevıyodun sen galiba neden boyle olur ki yaa:(

• Tesekkür ederim hem puanlaman hemde guzel cevabın icin.Mutlu haberlerını beklerım :)

• ben teşekkür ederim asıl duaların için :) İnşallah :)

Erkekler Ne Diyor 4

• " Hayatım boyunca insanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Bu yuzden yokluğunda her sabah bozuk bir günaydın attım çocukluğumdan kalma eski kumbarama. Geldiğinde sana güzel bir hoşgeldin almayı planlıyorum. "

Hoş geldin sen ömrümün misafiri ...

1|0
    0|0
  • "Sevmiyorum." böyle bir yazı çıkardı.

0|0
    0|0
  • kelimeler karşılamaz aslında..

1|0
    0|0
  • çok yıpratıldım ama değdi

0|0
    0|0