Tek başına yaşayan insanlar korkmuyorlar mı ?

Evde tek yaşayan bayan ya da erkekler ne bileyim bir hırsız, katil, sapık,

Karanlık öcü böcü vs bunlardan korkmuyorlar mı? Nasıl başarıyorlar?

Aslında ciddi bir soru :S iyi akşamlar gençler :D

0|0
26|53

En İyi Erkek Görüşü

• hmm Tuzak bir soru daha

oo piti pitiii den sonra

şimdi de öcü böcü :))

korkmuyoruz bız yalnız yasamaktan... yalnızlıgı dost edındık ^.^

1|0
    0|0
    • nası korkmuyosun :))

• hırsız katıl sapık... bunlar ztn gelmez de :D sıte ıcınde ve guvenlıklı bır yerde oturuyorum

öcü böcüye gelınce de...ee artık buyuduk canım :p

yalnız yasayıp ıstedıgın gıbı hareket edebılme ozgurlugu de ısın cabası ^.^

• gül için teşekkürlrr canıms <3

Erkekler Ne Diyor 52

• Ben de yalnız yaşıyorum. Korkacağım herhangi bir durum yok. Gece uyurken kapıyı kilitlemem ya da sürgü çekmem. Yalnızca geçtiğimiz günler de; bir bayan arkadaşım ne zamana kadar yalnız kalacaksın evlen falan dedi. Yalnızlık konusun da beni o gün acayip ezikledi. Sadece o gün çok ağır bir yalnızlık çöktü. Onun dışında herşey gayet güzel.

1|0
    0|0
  • korku filmi izleyenler bile korkmuyor

1|0
    0|0
  • Korkmuyorum.

1|0
    0|0
  • Şöyle gece 2-3 gibi 90 60 90 fizikli bayan bir sapık evime girse :D

Salonda karşılaşsak.

sonra ben o bayan sapığın üzerine atlayıp,

teflon tavayla beynini duvara saçsam :D(Sona gelene kadar içinizden saydırdınız dimi cinsellik var diye :D Valla gece saati afrodit olsa kafasına teflonu yer korku b*ku denen birşey var dimi :D sen dışarıda kız ara ara bulama gecenin bir saati salonda kadınla karşılaş :D daha korkunç ne olabilir :D)

1|1
    0|0
  • Karanlık öcü böcü akjdhsaskhdkajs .

Niye onlarda bizim gibi insanlar :D

Gözümün gordugu hic bir seyden korkmam tavaci.

1|0
    0|0
  • hayır hiç korkmadım ..mevlam var yeter herşeyden ona sığınırım..

1|2
    0|0
  • yaşadığım yer biraz ofsayt oldugu için az bir oluyo ama gözümü kapattıktan sonra başka şeyler düşünürüm uyurum

1|0
    0|0
  • Ferzan Özpetek'in, ''Davetsiz Misafir''i geldi aklıma...

Kalabalıklar içinde yalnızım, bu sayılır mı?

Müzik ve kitaplarım olmasaydı, korkular olabilirdi belki,

ama yoklar...

1|0
    0|0
  • bizim alt kat komşumuz vardı yastığının altında satırla yatardı şişman bir kadındı

itiraf edeyim ben ondan korkuyordum :(

1|1
    0|0
  • Tek olunca daha bir rahat oluyo gibi geliyo bana, korktuğumu söyleyemem

1|0
    0|0
  • Zamanla alışıyor insan

1|0
    0|0
  • Aklımın ucundan geçmiyor

1|1
    0|0
  • Sadece şu sorun oluyor.yatılı misafirim varsa ve o su içmeye veya tuvalete kalkarsa ben de uyanıyorum.

1|0
    0|0
  • akacak kan damarda durmaz yaşarsın ama tabiki güvendiğin insanlar olacak yakınlarında hastalığında sana yardıma koşacak birileri bence tek basına olmak kötü... okadar

1|1
    0|0
  • Korkmaz denilemez. Fakat onu ısıtan mutlaka birşeyler vardır. Şöyle düşünelim, her insanın bir özeli vardır. Yani özel ilgilendiği birşeyler. Sevgili, bilgisayar ve kitapları gibi birsürü şey olabilir. Bunlardan bir tanesi veya birkaçı varsa aklınıza gelebilecek son şey korkudur.

1|0
    0|0
  • bazen korktuğum oluyor ama bahsettiğin şeyler kalabalıkda da oluyor. yalnızlığa gelene kadar korkacak o kadar çok şey varki sıralamaya başlasam sonu gelmez...

1|0
    0|0
  • Valla benim tam tersi hoşuma gidiyor her şeyle daha çok ilgilenebiliyorum. Yemek bile yapıyorum. Bence oldukça güzel. :)

1|0
    0|0
  • Çok kaldım, korkmadım

1|0
    0|0
  • ben tek yaşıyorum sanırım bana sordun hiçte korkmuyorum +alışır insan + katilin benle ne işi var hırsız girse harçlık bırakıp çıkar

1|0
    0|0
  • yalnızken canım sıkılıyo korku değilde

1|0
    0|0
  • 10 sene kadar yalniz yasadim,pek problem olmadi.Gerci sehir gobeginde apartmanda yasiyordum,sehir kenarinda yalniz evde yasasam ne oldurdu bilmem.

1|0
    0|0
  • Rahat aslında. Sonuçta evde biri olsa da hırsız gelse daha kötü. Aha babam kalktı, annem kalktı herkes böyle düşündüğü için uyumaya devam ediyor.:)

1|0
    0|0
  • Soru şahane :))

Aslında korkuyorlardır bir kısmı , zaten korkan kişilerde mecburiyetten yalnızlığı seçmişlerdir.

1|0
    0|0
  • Bilakis yalnızlığa kalmak için fırsat kolluyorum ^_^

1|0
    0|0
  • sesin yankı yapması kötü oluyor sadece.

1|0
    0|0
  • hngi konuda?

1|0
    0|0
  • Ben korkuyorum abi.Gece zaten cıtır cıtır sesler geliyor falan :D

1|0
    0|0
  • Bi zamandan sonra alisiyorsun

1|0
    0|0
  • Yalnızlık insanı güçlendirir

1|0
    0|0
  • Hic korkmam. Bazen bicak bulundurdum yanimda lakin. Tedbir iyidir

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 26

• Korkuyorlardır mutlaka, annem de yalnız yaşıyor yıllardır en çok korktuğu şey sapık :)

Erkek için değil de kadın için durum daha vahim

1|1
    0|1
  • Yaşadığım zamanlar korkmuyordum.

1|1
    0|0
  • yoo korkmuyorum.

1|1
    0|0
  • ben şahsen tırsarım o kesin de başkasını bilemem :D

1|0
    0|0
  • Korkunun ecele faydası var mı ? Yok^^

1|0
    0|0
  • Yok korkmam ben yalnızlıktan :)

1|1
    0|0
  • Ben bir ara birinin nefes almasını duyduğumu sanıyordum. Tamda daldığım zamanlar o sesi duyuyordum gerçek mi değil mi ondan bile emin değildim. Sonra çaktım üst kattan geliyormuş ses:) ama korkurtmuştu. :) aradan zaman geçti ya gerçekten üst kattanmıydı diye şüpheye düştüm şimdi.

1|1
    0|0
  • İşe basladigimdan beri yillardir yalniz yasiyorum. korkmuyorum

1|0
    0|0
  • bazen yalnız kaldıgımda ürpermiyo değilim, besmele çekip yatıyorum aşşa :)

1|1
    0|0
  • Kalsaydım da korkmazdım..

Yalnız kadar guzel birşey mi var.. :)

1|1
    0|0
  • bızım ev teras bır odada kalıyorum tek oldugum zaman oda televızyon ve ısık acık olcak bıde ara korıdorun :D

1|0
    0|0
  • yalnızlıktan daha büyük bir korku olamaz insan için onlarda bunu aştıklarına göre ...hiç bir sorun yaşamazlar bence...

2|0
    0|0
  • Ben korkmam

1|1
    0|0
  • Öcü böcü :D

Ben korkmam sanırım, korkarsam da çağırırım birini

1|1
    0|0
  • korkunun ecele faydası yok ölü gibi uyuyom hırsız girerse duymuyım uyanmıyım görmiyim diye

1|0
    0|0
  • Yaklaşık üç yıldır ailemden ayrı evde yaşıyorum. Ev arkadaşım olmasına rağmen arada tek kaldığım geceler de oluyor.

Ne yalan söyleyeyim iki kez evde hırsız var diye polisi aramışığım var :/ Artık numarayı ezberlemiş olacaklar ki "aha yine deli karı arıyor" deyip açmıyorlar.

Sprey, bıçak ne ararsan var geceleri yanımda tekken... Korunmak şart.

1|0
    1|0
  • Bende arada bir evde tek kalıyorum bütün ışıklar açık ve televizyon açık olmalı ve mesela akşam bişeyimi unuttum ve ev boş asla eve giremem korkudan :D Ama hırsızlıktan dolayı yani öcü böcü karanlık değil

1|0
    0|0
  • ondan bundan değil kendimden korkuyorum

1|0
    0|0
  • arada yalnız kalıyorum neredeyse evin bütün ışıkları açıktır karanlıktan korkuyorum bende...

1|0
    0|0
  • Bilmem. Ama ben korkmazdım heralde..

1|0
    0|0
  • tek başıma yaşadığım dönemde korktum doğru, kendimden korktum. tribe de girdim. evdeki tüm odaların dolu olması iyidir.

1|0
    0|0
  • bunu bnede merk etmısımdr.evde yalnız kaldıgımda ıcerde bırılerı gezıomus gıbı gelıyor tedırgın oluo ınsan kalamıorum ben yalnız

1|0
    0|0
  • Hakkaten yaa ben mi cok ödleğim onlar mı korkusuz bilemedim

1|0
    0|1
  • sevgilileri çıkıyor mu ki evden?

1|0
    1|0
  • korkmuyorum geçimsizim barındırmam yanımda

1|1
    0|0
  • kafa dinlemek için göze alıyolardır yani :D