Ne yazacam bilemedim ki...

Şimdi siz ister okuyun ister okumayın ama benim içimde tutup anlatmak istediğim birkaç birşey var. Hani hepimiz seviyoruz ya hani aşkımızdan ölüyoruz ya hani bir insan için günlerce ağlıyoruz ya hani bırakın ucunda ölüm yoksa ölüm tehlikesi yoksa hastalık yoksa ağlamayı sızlanmayı bırakın. Ne olursa olsun gerçekten seviyorsanız sevdiğiniz insandan uzak ta kalsanız ayrılsanız da nefes alması gülmenize sevinmenize yetirmeyi bilin. Geceye doğru yaklaşan bir saatte sevdiğinizle ilgili kötü haber almadıysanız ya da aldığınız haber sizi korkudan tir tir titretmediyse Yüreğiniz ağzınıza gelmediyse onun için büyük derecede endişelenmediyseniz siz şanslısınız . Mal gibi gelip burada , bunları anlatarak hiç akıtmadığınız kadar gözyaşı akıtmıyorsanız herşeyi bir kenara bırakın ağlamak için daha iyi bir sebep bulun. Ben inanırım ki bir kadını gerçekten sevmek ya da bir erkeği, ana babayı sevdiğin kadar sevmektir daha az değildir. Sevdiğinden kötü bir aldığında son trene yetişip yaşadığı şehire gitmektir sevmek. Hastahaneye koşmak başında sabahlamak. O gözünün önünde bitik bir haldeyken çaresiz bakakalmak ölmekten beterdir zaten.Ben şimdi niye yazdım bunları belki susarım iki dakika diye ama bu gece zor olacak . Her ne kadar çok kötü bir hastalığı olmadığını öğrensende,öğrenene kadar canın gitmişse. artık bu nasıl bir acıdır öğrenmişsindir demektir zaten. Ben bu gece kötüyüm ks üyeleri . Hayatınıza aldığınız insanlara ya tam değer verin ya da hiç almayın. Allah insanı sevdiği insanların hasta olmasının, kaybetme düşüncesinin korkusuyla tanıştırmasın. Hepinize iyi geceler

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• sanırım kötü haber aldın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sevdiğinin değerini kaybedince ya da kaybetmek üzere olduğumuzda anlarız. Sen haklı konuşmuşsun ama insan oğlu kaybedince anlıyor her şeyin kıymetini.

0|1
    0|0
Yükleniyor...