Benden hoşlanıyor mu acaba, karar veremedim?

Bir kız aniden saçını değiştirip üstüne birden çeki düzen verdiyse, ve o gün de başka bir dersin ders notunu yazmak için için en önde oturduğu yerden en arkaya gelip ben gelmeden önce benim yerime oturduysa .. bir soru sorduğumda cevap verip devamını getirmek için konuşuyorsa , ayrıca aynı sırada otururken ( sıralar 3 kişilik ben uçta o öbür uçta otururken) ben orta sıraya eğildim tahtayı görebilmek için oda hemen sıranın üstündeki montunu kucağına aldı,ben koyabilirsin dediğimde yok sorun değil dedi. ama başka bir gün ben sırasının önünden kendi sırama geçerken önündeki deftere öylece bakıyorsa,benle konuşmaya çalışmıyorsa, bana karşı fazla iyilikseverse, mesela; ona şu şu konunun özeti sende var mıdediğimde bana direk yarın getiririm Şu an yanımda değil diyorsa bu demesi,bide ben sınıfta çok aktifim ve sürekli ders çalışırım , ve tabiki çok derse katılırım ama her konuşmamda dönüp bana bakmıyorsa bu kızbenden bu şartlar altında sizce hoşlanıyormudur?

Güncellemeler:
Ayrıca kız normal şartlarda fazla konuşkan değil( sınıftaki erkeklerle sohbeti yok denecek kadar az) sakin ve önceden gördüğüm kadarıyla iyi huylu biri gülerken tebessüm ediyor ayrıca:)...

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• cümle içinde çok sa eki vardı konsantre olamadm özet geç

0|1
    0|0
    • her-sa lar kendi içinde yaşadığım bir olay ama aralarında zaman farkı pek yok

• Bunları sordum çünkü kırılgan bir yapıya sahibim eğer ona sorarsam direkolumsuz yanıt verirse hayal kırıklığına uğrarım, biraz utangacım, ayrıca yaşım küçükde değil,yani yeterince yaşamı gözlemledim ama kalp işleri benim eksi yönüm bu yazdıklarım ışığında ne diyebilirsiniz açık sözlü olun lütfen ama cevabınıza nedeninizi de eklerseniz sevinirim..

• bu işler karşılıklı eğer üzülmek istemiyorsan işi ağırdan al iyice kendinden emin ol ondan sonra harekete geç ama geç kalma

Yükleniyor...