Egolar ve yine egolar !

5 yıllık ilişkim bitti Şu an başkasıyla çıkıyor neden yaptın bunu dediğimde senin hataların senin yüzünden erken yüzük taksaydın diye arkadaşlarının ve ailesinin baskısıyla sürkli kendini haklı sanıyor neden yapttın dediğimde bak ne haldeyim dediğimde bende şuçlu olsydım senin durumunda olurdum diyor ve sürekli kendini haklı sanıp ne üzülüyor nede başka bişi ne yapmalıyım ona söylenicen en doğru söz ne olunur ki ne yapmalıyım bilemiyorum

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• yapacak söylenecek söz kalmamış eğerki ilerde çok acı çekeceğini onsuz yapamayacağını düşünüyorsan tak yüzüğü parmağına ama yok artık ben bu kızla yapamam zaten başkasıyla birdaha ona güvenemem diyorsanda kendine başka bir yol çiz ve onu tamamen hayatından çıkar.Her iki yolda da en iyi sen ne yapacağına karar vereceksin herşeyi iyi tahlil et ve kararını ver.

0|0
    0|0
    • başkasıyla çıkmadan önce söyledım yüzüğü ben askere gidicektim o yüzden ertelemiştim tamam seni kaybediceksem takarım herşeyi yaparım dedım ama kabul etmedi .s

• ozaman yapacak birşey kalmamış onun gidesi gelmiş ve gitmiş

Kızlar Ne Diyor 4

• bişey söyleyemezsin kelimeler yetersiz kalıyor çünkü

0|0
    0|0
  • bence böyle kişilere ne desende anlamaz en iyi cevap sessizliktir. ama ondanda anlamaz..

0|0
    0|0
    • belkide ama insanın kanına dokunuyo !

• Allah razı olsun belkide çok mantıklı düşünüyosun vardır bir hayır

• sendende allah razı olsun..

• artık başka biriyle birlikteymiş bu saatten sonra birşey söylesen de faydası olmaz

0|0
    0|0
    • aklı bende biliyorum

• doğru olmaz ama aşk işte bir umut insan özlüyo bir omuz istiyo bazen de bir tebessüm

• aranıza 3. bir şahıs girdi bunu nasıl kabulleneceksin.kızın yüzüne vurmadan nasıl duracaksın.bence sen onu bir başkasına kaptırdığın için hırs yapmış olabilirsin yani burada seninde bir nevi ego tatmini durumun var olabilir onu geri almak isteyerek...

• birak takma madem baskasiyla artik..o kendini oyle avutmus...ne denebilirki artik...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• AGA DAHA GENCSİNİ SİZ BİR KIZLAMI İDARE EDİYOSUNUZ BEN 18 DEN SONRA ACILDIM BIRAKIN BU AYAKLARI GİDENE ÜZİLMİCEKSİN BEN HER HAFTA 1 TANE ESKİTİYORUM HAYATA ORTAMA ATIL BIRAK BU İŞLERİ :D BURDA OLMAN HATA GİT YENİ KIZALR SENİ BEKLİYOR

0|0
    0|0
    • yapamıyorum pek ortamcı olamıyorum öz güven belkide

• sevgilin olmuşsa sende bişeyler vardır clublere git cafelere gec otur sahipleriyle selamlaş arkadaş ol cevren olsun herkesle tanışırsın

Yükleniyor...