Sewdiğinizmi ? hayatınızmı ?

Sewdiğiniz we bir gelecek düşündüğünüz adam/kadın 15 sene hapis cezası alsa ne yapardınız ?

Sewiyorum ama bunca sene bekleyemem istesemde başaramammı dersiniz ? Yoksa ondan başkasıyla olmazmı ?

Ne yapardınız ?

0|2
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bizde söz bir kere agızdan cıkar iyi günde kötü günde.

Eger ben ona guvenmeyıp arkasında duramayacaksam eş olmamızın bı anlamı yoktur.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle ..

• hoş vakitler. Selametle.

• Sağolun sizede

Erkekler Ne Diyor 12

• hayat derdim. sevdiğim insan için arabamı sattım geçinebilmek için. hali hazırda öğretmen olan maaşı olan birini boşadım sırf sevgim ve aşkım için. sonra ne oldu, meğerse bana yalan söylüyormuş, ayrıldık. aradn 2 ay geçmeden başkası ile nişanlandı ve evlendi. onun için hayatına bak. dünyaya bir daha gelmeyeceksin. onu sana sevdiren allah, bir başkasınıda sevdirir unutma.

0|0
    0|0
  • önümdeki maçlara bakarım

0|0
    0|0
  • şahsen ben 15 sene ceza alsam beni beklemesini istemezdim kendimi yakmışım oda yanmasın

0|0
    0|0
    • Kim isterdiki beklemesini ..

Ama çıkcağı günü bir umut beklemsini bilmeli dışardaki insan ..

• doğan geregı bı sure sonra kendı yoluna bakmak ıstıyceksın. beklenmesı gerekır ama ınsansın. yoluna bakarsın.

0|0
    0|0
  • Zor iş Allah yardımcın olsun...

0|0
    0|0
    • Şükürler olsun böyle bir durum yaşamadım sadece üzereydim bu yüzden öyle sormak istedim :)

Bu sorunun cewabı bnde hazır düşünmeme gerek yok fikir danışmam bu konularda pek ..

• Ben onun için değil 15 sene 70-80 sene gene beklerim zaten gerçek aşk da bu değilmi ? Sadık olmayı bilmeliyiz.

0|0
    0|0
  • yo olur elbette ama beklerım. ama ıhtıyacımıda karsılıyacak bırınıde bulurum

0|0
    0|0
  • 15 yıl beklemem..

0|0
    0|0
  • sevmek mezara kadar değil sabaha kadardır canım:D

0|0
    0|0
  • Seni düşünmeyeni sende düşünme

0|0
    0|0
  • Hapisten çıkınca oğlumla ziyaretine giderim. :)

0|0
    0|0
  • İtiraf edeyim aldatırım. Ancak çıktıktan sonra beraberliğimiz devam eder. Ayrıca hapisteyken onu mümkün olan her an ziyaret ederim.

0|0
    0|0
    • Onun boşluğunu doldurmak diosun yani

• Ben sizleri bu konuda gerçekten anlamıyorum anlam weremiyorum .. bir kadının farkı nedir sizden? sewdiğiniz yapsa affetmessiniz çünki ahlaksızlıktır heleki gizliyorsa bide .. bence bunu yapmaya hakkınız yok ..

Olmayan bişe üzerine tartışıyoruz kusura bakmayın sinirlendim :)

• Eğer ben hapse girersem, ve oda ben yokken beni aldatırsa bir bakıma üzülmem; çıktıktan sonra eğer tekrar bana dönerse.

Kızlar Ne Diyor 7

• çok zor bir durum :(

0|0
    0|0
  • Bunca sene bekleyemem ayrılırım.

0|0
    0|0
  • yni eger gercekten cok seviorsam beklerdim ama gliba boyle birseyi yasamis bir insan sana daha iyi cevap verebilir .

yni 15 sene hapis cezasi demekki ya birini öldürmüs ya da baska kötü bir suc islemis ama zaten ozaman yanlis birini sevmistir tabikide oyle secler kazaylada olabilior o baska birsey veya suclanpta hapise düsen coook insan var umarim biraz yardimci olmusumdur:)

0|0
    0|0
    • Başıma gelmedi böyle bişe şükürler olsun ama olmak üzereydi bu yüzden öyle bir sormak istedim :)

Haklı olup bunu yapan insanlarda war malesef, bir çok nedenlede tabi dediğin gibi ..

• bence bir doktor tavsiyesi bir dostun en yakın kız arkadaşıla dene olmuyosa onu çok sviyosun demektir bekle...

0|0
    0|0
  • Bence sen acilen Veer Zaara filmini izle eminim sorunun cevabını burada bulursun :) :) (Bollywood filmidir)

1|0
    0|0
  • biran da kestirip atmazdım en azından çabalardım

0|0
    0|0
  • zor bir durum ama ayrılırdım

0|0
    0|0
    • Üzüldüm .s

Değmicek birini beklemişsin ama dawranışlarını sewdim benim kafadansın :)

Ağlayıp sızlamıyosun ayaktasın zaman zaman yansada için kendini acındırmıyosun diğerleri gibi .. kimse senden önemli değil boşwer ..

• aynen öyle

Yükleniyor...